szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze polskie modelki, które zrobiły okładkę dla Vogue w 2013 roku

Polskie modelki na okładkach VOGUE 2013

Anja Rubik, Magda Frąckowiak oraz Natalia Uliasz. Oto polskie modelki, które w 2013 roku zaliczyły sesję okładkową dla zagranicznych edycji Vogue. Zobacz zdjęcia!

Tagi: Anja Rubik Vogue, Magda Frąckowiak vogue, okładki vogue, polki na okładkach vogue, Vogue, vogue brazylia frąckowiak, vogue okładki 2013

ANJA RUBIK na okładce Vogue Korea. Polka po raz kolejny zachwyca?

ANJA RUBIK na okładce Vogue Korea. Za obiektywem Alexi Lubomirski

fot: mat. prasowe

Polki na okładkach Vogue w 2013 roku. Anja Rubik, Magda Frąckowiak oraz debiutantka Natalia Uliasz - oto trójka najlepszych polskich modelek, którym udało się zabłysnąć na okładce biblii mody w tym roku.

Piękna Magda Frąckowiak pojawiła się m.in. w sesji okładkowej brazylijskiego oraz portugalskiego Vogue. Anja Rubik w tym sezonie zrobiła aż trzy okładki, m.in. dla rosyjskiej, portugalskiej i koreańskiej edycji magazynu. Totalnym zaskoczeniem jednak była sesja Natalii Uliasz, początkującej modelki z Bytomia dla portugalskiego Vogue. Debiut w biblii mody był na tyle udany, że zdjęcie z Uliasz trafiło na okładkę wrześniowego numeru.

Jak Wam podobają się zdjęcia polskich modelek? Macie wśród nich swoją faworytkę?

Polskie modelki na okładkach Vogue 2013

Autor: EB

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 27.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Nagi Cristiano Ronaldo i Irina Shayk na okładce Vogue'a. Seksowna okładka?
Nagi Cristiano Ronaldo i Irina Shayk ...

Cristiano Ronaldo pojawił się na okładce hiszpańskiego Vogue'a ze swoją narzeczoną Iriną Shayk. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby piłkarz nie był nagi. Autorem takich zdjęć nie mógł być nikt ...