szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pierwszy numer Harper's Bazaar Polska już do kupienia!

POLSKI HARPER'S BAZAAR już w sprzedaży 14 lutego 2013! Gdzie kupić magazyn i ile kosztuje?

Pierwszy polski numer magazynu Harper's Bazaar, z Małgorzatą Belą na okładce jest już do kupienia od dziś, 14 lutego 2013! Idealny walentynkowy prezent dla każdej kobiety! Chcesz wiedzieć, gdzie kupić pierwszy numer Harper's Bazaar? Ile kosztuje magazyn? Jak zapisać się do Klubu VIP Harper's Bazaar?

Tagi: Harper's Bazaar, HARPERS BAZAAR, harpers bazaar okładka, harpers bazaar okładki, harpers bazaar polska, małgorzata bela, małgosia bela, polska edycja harpers bazaar, polski harpers bazaar, polski harpers bazaar pierwszy numer

POLSKI HARPER'S BAZAAR już w sprzedaży 14 lutego 2013! Gdzie kupić magazyn i ile kosztuje?

Redakcja polskiego wydania magazynu na swoim profilu na Facebooku pierwszym egzemplarzem pochwaliła się już w poniedziałek 11 lutego 2013.

fot: facebook.com/HarpersBazaar

Pierwszy polski numer słynnego na całym świecie modowego magazynu Harper's Bazaar jest już do kupienia w sklepach od dziś, 14 lutego 2013! Glamki.pl sprawdziły gdzie można kupić magazyn i ile będzie kosztował! Zobacz szczegóły odnośnie do sprzedaży pierwszego polskiego numeru Harper's Bazaar!

Na oficjalnym profilu na Facebooku Harper's Bazaar Polska podał dokładne informacje odnośnie do tego, gdzie będzie można kupić magazyn. W odpowiedzi na pytania fanów o dystrybucję magazynu, Harper's Bazaar Polska oficjalnie informuje, że pierwszy numer będzie dostępny w większych polskich miastach, w sieciach Empik, Relay, Kolporter, Ruch, HDS i w galeriach handlowych, na lotniskach, dworcach kolejowych i w hotelach.

Pierwszy numer polskiego wydania modowego magazynu Harper's Bazaar z Małgosią Belą na okładce będzie można kupić już 14 lutego 2013 w cenie 11,90 zł za egzemplarz! Spiesz do sklepu po swój numer tego popularnego modowego magazynu!

Na stronie internetowej www.harpersbazaar.pl można zapisywać się do Klubu VIP Harper's Bazaar. Dzięki uczestnictwu w tym klubie zapewniony będzie dostęp do pilotażowego e-wydania magazynu z Keirą Knightley na okładce. Członkowie klubu będą też na bieżąco informowani o wszystkich ofertach i promocjach!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/HarpersBazaar

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...