szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Polski Harper's Bazaar - okładki Harpers Bazaar

Polski HARPER'S BAZAAR od 14 lutego 2013 w sprzedaży! Wybierz najlepszą okładkę kultowego magazynu!

Harper's Bazaar w Polsce! Pierwszy numer polskiej edycji magazynu Harper's Bazaar pojawi się w sprzedaży 14. lutego 2013 roku. Przedsmak tego, co pojawi się na rynku w Walentynki, mieliśmy okazję obejrzeć w październiku 2012, kiedy wydawnictwo Marquard wypuściło pilotażowy numer magazynu z Keirą Knightley na okładce. Kto będzie gwiazdą premierowego wydania Harper's Bazaar Polska? Jeszcze nie wiemy, ale mamy nadzieję, że okładka dorówna tym najlepszym w historii magazynu. Zobaczcie 8 z nich i zagłosujcie na te najciekawsze!

Tagi: HARPERS BAZAAR, harpers bazaar okładka, harpers bazaar okładki, harpers bazaar polska, polska edycja harpers bazaar, polski harpers bazaar, polski harpers bazaar pierwszy numer

poprzedni
następny
Polski HARPER'S BAZAAR od 14 lutego 2013 w sprzedaży! Wybierz najlepszą okładkę kultowego magazynu!

Britney Spears na okładce amerykańskiego "Haarper's Bazaar" z sierpnia 2006 roku. Gwiazda była wtedy w drugiej ciąży z Jaydenem Jamesem. O tej sesji mówi się, że jest jedną z najlepszych w całej karierze piosenkarki a jej zdjęcie dorównuje słynnej okładce "Vanity Fair" z nagą ciężarną Demi Moore. Wy też tak sądzicie?

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.01.2013, Aktualizacja: