szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maff, Jessica Mercedes, Jestem Kasia i Sarah Jessica Parker wspólnie na włoskim pokazie marki Calzedonia!

Polskie blogerki modowe i Sarah Jessica Parker na tej samej imprezie!

MaffJessica MercedesJestem Kasia i Sarah Jessica Parker bawiły się razem na włoskim pokazie marki Calzedonia i zamieszkały w tym samym hotelu! To nie pierwsza międzynarodowa gwiazda, którą polskie blogerki modowe miały przyjemność poznać.

Tagi: blogerki calzedonia, blogerki modowe, calzedonia, jesie j goli włosy, jess, jess sarah jessica parker, jessica mercedes, jestem kasia, jestem kasia sarah jessica parker, maff, maff sarah jessica parker, maffashion, sarah jessica parker

Polskie blogerki modowe i Sarah Jessica Parker na tej samej imprezie!

Maff, Jestem Kasia, Jessica Mercedes i Sarah Jessica Parker na włoskim pokazie marki Calzedonia

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Tylko trzy polskie blogerki: Maff, Jessica Mercedes oraz Jestem Kasia zostały wyróżnione ekskluzywnym zaproszeniem na pokaz marki Calzedonia, który odbył się we włoskiej miejscowości Rimini.

Będziemy ulokowane w niesamowitym Grand Hotel Rimini, w którym nocować będą m.in. obecne na imprezie Sarah Jessica Parker i Miroslava Duma. Pogoda zapowiada się całkiem fajnie, a sam pokaz będzie naprawdę dużym wydarzeniem - napisała kilka dni przed wylotem Kasia, autorka bloga Jestem Kasia.

Pokaz kolekcji Calzedonia na sezon wiosna lato 2013 uatrakcyjniła muzyka grana na żywo przez międzynarodowych artystów. Na wybiegu pojawiły nie tylko modelki, ale i celebrytki, m.in. Miroslava Duma, Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina), Poppy Delevingne, Leigh Lezark, Tali Lennox. Show utrzymane zostało w konwencji podróży przez lata 30. poprzez 50., 60. aż do dzisiejszych czasów.

Jaki projekt przygotowują wspólnie Maff i Magdalena Frąckowiak?

Maff i Jessica Mercedes na pokazie mody Rihanny!

Na fanpage'ach blogerek nie mogliśmy jednak podziwać jeszcze efektów pokazu mody. Dowiedzieliśmy się za to o nowej znajomości przebojowych dziewczyn z Polski. Na opublikowanych przez Maff i Jess fotografiach, Sarah Jessica Parker zdaje się być zachwycona towarzystwem swoich młodych fanek, kochających modę równie szaleńczo jak ona. Też odnosicie takie wrażenie?

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage) Jestem Kasia (oficjalny fanpage) MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?