szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagram w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie

Polskie modelki na Instagramie nie zapominają o swoich fanach! Co polskie modelki robiły w tym tygodniu? Jak zdjęcia zamieściły modelki na swoich kontach. Które chwalą się zdjęciami z pokazu Victoria's Secret? Przekonaj się co robiły nasz modelki!

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 11-17 listopada 2013!

Nasze rodzime modelki zaszalały na Instagramie!

fot: Instagram

Pracowity tydzień u naszych modelek! Ich konta na Instagramie >>ZOBACZ>> pełne są zdjęć z minionego tygodnia. Większość z nich wzięła udział w pokazie Victoria's Secret 2013 i to właśnie z niego pochodzi najwięcej fotek.

Anja Rubik hucznie obchodziła premierę trzeciego numeru swojego magazynu 25 Magazine. Chętnie wrzucała zdjęcia z sesji wykonanych specjalnie dla nowego numeru pisma. Chętnie obdarowywała gazetą wszystkich swoich przyjaciół. Wśród nich znalazł się polski fotograf Alexi Lubomirski. Anja gościła również w Polsce, gdzie nagrywa polską edycję Project Runway. Podczas krótkiego pobytu w naszym kraju odwiedziła Marcina Tyszkę z którym nakręciła odcinek Projekt Tyszka.

U Magdaleny Frąckowiak oprócz całej masy zdjęć z pokazu oraz zza kulis VS pojawiło się także jedno, które szczególnie przykuło naszą uwagę. Modelka opublikowała swoje zdjęcie przytulonej do Danielle Cavali, który był w samym szlafroku!

Jesteście ciekawi jak wyglądała Zuzanna Bijoch w młodości? Modelka postanowiła pochwalić się swoją fotką na której wygląda jak mały chłopiec z kolczykiem w uchu. Spodziewaliście się, że wyrośnie z niej taka piękność?

Jak oceniacie ten tydzień polskich modelek?

poprzedni
nastepny
POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 11-17 listopada 2013!

A może ciasteczko od Jac?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 18.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...