szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagram w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 14-20 października 2013!

Kolejny tydzień za nami. Jak minął naszym polskim modelkom? Które z nich wzięły udział w sesji zdjęciowej Victoria's Secret, a która była na koncercie Woodkida?

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 14-20 października 2013!

Miniony tydzień był wyjątkowy u naszych rodzimych modelek. Ich aktywność na Instagramie wzrosła o 100%! Jakie ciekawe zdjęcia wrzuciły w tym tygodniu? Zobacz w naszej galerii!

Jedną z najbardziej aktywnych instagramowiczek była Anja Rubik. Supermodel szykuje się do wydania trzeciego numeru jej pisma 25 magazine. Po tygodniu odpoczywania w domu z powodu grypy, musiała nadrobić stracony czas. Idealny okazał się koncert Woodkida, którego sesję będzie można zobaczyć w magazynie Rubik.

Jac oraz Frąckowiak wyjechały na bajeczną sesję dla Victoria's Secret. Odbyła się ona na wyspie St Barths. Patrząc na zdjęcia - żyć nie umierać. Razem z Magdą Frąckowiak był jej uroczy kot. Na niektórych zdjęciach przypominał kota czarnoksiężnika, a nie kota modelki. Kasia Struss podzieliła się zdjęciami zza kulis sesji zdjęciowej - okazało się, że modelka potrafi znaleźć wygodny kąt w każdych warunkach.

Najmniej aktywną ze wszystkich w tym tygogwiazda wybiegów może sobie pozwolić na takie słodkości? A co ze ścisłą dietą?

poprzedni
nastepny
Zuzanna Bijoch Instagram

Raj na ziemi dla modelki? Według Zuzanny Bijoch tak!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Publikacja: 21.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...