szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagramie w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 16-22 grudnia 2013!

Ostatni tydzień przed świętami to czas na zakończenie projektów rozsianych po całym świecie. Polskie modelki powoli wracają do rodzinnych domów, aby spędzić święta w przyjaznej atmosferze. Zobacz jak wyglądało odliczanie do świąt na Instagramach polskich modelek!

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 16-22 grudnia 2013!

Czas na świąteczny odpoczynek - modelki wracają do Polski

Na Instagramie zapachniało świętami! A wszystko to za sprawą magicznego odliczania Anji Rubik. Modelka każdego dnia wstawia coraz to nowe zdjęcia ze świątecznej sesji. Dzięki niej, chociaż przez chwilę możemy poczuć bożonarodzeniową atmosferę. Przy okazji, ikona modelingu podzieliła się fotografią dwóch najbardziej kochany przez nią mężczyzn - kto to był? Sprawdźcie sami!

Zobacz też: MAGDALENA FRĄCKOWIAK pokazała jak powstaje jej biżuteria! Zobacz zdjęcia z produkcji kolekcji modelki! >>>

Konto społecznościowe Magdy Frąckowiak nie ma za to w sobie nic świątecznego. Zdjęcia tam zamieszczane przypominają raczej żywą ilustrację do książki 50 twarzy Greya. Zobaczcie jedno z najbardziej delikatnych zdjęć modelki. W przeciwieństwie do niej Monika Jagaciak oraz Zuzanna Bijoch pochwaliły się efektami swoich ostatnich, przedświątecznych projektów.

Jak oceniacie ten tydzień w wydaniu naszych najlepszych polskich modelek?

poprzedni
nastepny
POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 16-22 grudnia 2013!

Zuzanna Bijoch tak żegnała się z Brazylią w drodze do Skandynawii

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 23.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...