szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagramie w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 18-24 listopada 2013!

Polskie modelki nie próżnują i każdą wolną chwilę przed świętami poświęcają na pracę! Która z modelek pozowała w dziwnych spodniach? Która z nich została gwiazdą karaoke? Przekonaj się jak minął tydzień naszych modelek!

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 18-24 listopada 2013!

Za polskimi modelkami pracowity tydzień!

Święta coraz bliżej, a nasze najlepsze modelki nie próżnują i ciężko pracują! Liczne sesje, bankiety, wyjazdy... A wszystko po to, aby budować sobie coraz mocniejsza pozycję na światowym rynku modelingu. Sprawdź, jak minął im ten tydzień!

Anja Rubik dalej poświęca się promocji nowego numeru 25 Magazine. W tym celu wyprawiła specjalny lunch podczas którego prezentowane były krótkie filmy dotyczące narcyzmu - tematu przewodniego 3. numeru pisma. W minionym tygodniu wzięła udział w kilku sesja zdjęciowych, w tym dla Love Magazine. Zachęcała również do wsparcia Fundacji  TVN Nie Jesteś Sam i zakupu specjalnych misiów. Niedzielę spędziła w rodzinnym gronie,ze swoją siostrą.

Zobacz też: POLSKIE MODELKI na VICTORIA'S SECRET 2013! Zobacz jak prezentowały się nasze modelki na wybiegu Aniołków! >>>

Niektórym z modelek zebrało się na wspomnienia. Magdalena Frąckowiak wrzuciła kilka zdjęć ze swojej podróży do Indii w 2009 roku. Modelka aktualnie pracuje w Los Angeles, gdzie miała sesję zdjęciową z Andresem Velencoso oraz Isabell Fontana. Kasia Struss udała się do Londynu, gdzie uczestniczyła w planie zdjęciowym do nowego lookbooka Alexandra McQueena. Pochwaliła się również prezentem jaki otrzymała od znajomych - wódką z jej podobizną w stylu Andy'ego Warhola. Modelka została również gwiazdą karaoke, śpiewając piosenkę I believe I can fly.

Monika Jagaciak z ciepłego LA przeniosła się do Skandynawii, a potem do Warszawy. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu z planu, pozuje w dosyć nietypowych spodniach... Jak widać polskie modelki przenoszą się z miejsca na miejsce - koniecznie obejrzyjcie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej.

poprzedni
nastepny
POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 18-24 listopada 2013!

Magdalena Frąckowiak w Indiach 2009

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 25.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...