szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagramie w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 25 listopada-1 grudnia 2013!

Prawie wszystkie polskie modelki spędziły ten tydzień w Polsce! Jedna z nich pochwaliła się swoim nowo kupionym mieszkaniem w Warszawie. Jak wyglądał tydzień jednych z najbardziej zapracowanych kobiet w Polsce? Sprawdź koniecznie!

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 25 listopada-1 grudnia 2013!

Polskie modelki na Instagramie!

Do tej pory jedynie Anja Rubik przebywała często w Polsce. Pochłonięta pracą przy tworzeniu polskiej edycji Project Runway, chętnie dzieliła się zdjęciami ze swojej pracy na Instagramie. W minionym tygodniu w naszym kraju pojawiły się również Magdalena Frąckowiak oraz Monika Jagaciak. Zobacz co dziewczyny robił w ojczyźnie!

Anja Rubik ciągle promuje najnowszy numer 25 Magazine. W Polsce pismo możecie kupić w GaliLu Olfactory, na ulicy Mokotowskiej 26 w Warszawie. Modelka w przerwie pomiędzy nagraniami kolejnych odcinków Project Runway, wybrała się z Robertem Kupiszem na koncert Anny Marii Jopek. Spędziła także trochę czasu ze swoja rodziną - między innymi z ojcem, który miał imieniny. Wzięła również w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego Vanity Fair - odbyła się ona w warszawskim muzeum neonów.

Zobacz też: ANJA RUBIK wydaje swój t-shirt! Pierwszy t-shirt firmowany przez 25 Magazine >>>

Dla Moniki JAC Jagaciak był to niewątpliwie wspaniały tydzień. Odebrała wreszcie klucze do swojego mieszkania w Warszawie, w którym urządziła wisielczą parapetówkę. Natomiast Magdalena Frąckowiak podczas swojej wizyty w stolicy, odwiedziła swoją ulubioną klinikę medycyny estetycznej. Czy pięknej modelce potrzebne są takie zabiegi? Dzięki Instagramowi dowiedzieliśmy się, że już niedługo na rynku pojawią się pierwsze kompletny sygnowane nazwiskiem Frąckowiak!

Kasia Struss i Zuzanna Bijoch postanowiły trochę odpocząć w cieplejszych klimatach. Struss pojechała na Kubę, gdzie paliła tamtejsze cygara. Zaś Bijoch wypoczywała na plaży w Tulum.

poprzedni
nastepny
POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 25 listopada-1 grudnia 2013!

Zuzanna Bijoch w Tulum

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 02.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...