szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagramie w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 30 grudnia-5 stycznia 2014!

Pierwszy tydzień roku za nami. Jak spędziły sylwestra polskie modelki? Która z nich powitała nowy rok joggingiem po wiedeńskich ogrodach, a która pokazała mężczyznę swojego życia? Zobacz podsumowanie pierwszego tygodnia 2014 roku na Instagramach polskich modelek!

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 30 grudnia-5 stycznia 2014!

Jak swojego sylwestra i pierwsze dni nowego roku spędziły nasze modelki?

Wielu z nas hucznie żegnało 2013 rok. A jak było w przypadku naszych topowych modelek? Które z nich postawiły na szampańską zabawę w gronie znajomych?

Anja Rubik spędziła swojego sylwestra w Wiedniu, gdzie wraz z Sashą i przyjaciółmi przywitała nowy rok. Modelka zachowała jednak zdrowy rozsądek i nie przesadziła tej nocy z alkoholem. W pierwszy dzień 2014 roku Rubik wybrała się na jogging po ogrodach pałacu Schönbrunn.

Zobacz też: Najlepsze modelki 2013 według VOGUE US [GALERIA ZDJĘĆ] >>>

Zuza Bijoch swoje ostatnie dni 2013 roku spędziła w Polsce, gdzie spotkała się między innym z założycielką swojej ulubionej marki Pajonk. Magdalena Frąckowiak po raz kolejny pochwaliła się zdjęciami ze swoim nowym chłopakiem, Daniele Cavallim. Śmiało stwierdziła, że jest on mężczyzną jej życia.

Monika Jagaciak nie odpoczywała zbyt długo i czym prędzej wróciła do pracy. A jak wyglądał sylwester Kasi Struss? Jest to wielka zagadka, ale za to modelka pochwaliła się zdjęciem z czasów dzieciństwa, kiedy to jako mała dziewczynka witała nowy rok.

Co sądzicie o takim pożegnaniu starego i powitaniu nowego roku w wydaniu polskich modelek?

poprzedni
nastepny
POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 30 grudnia-5 stycznia 2014!

Nie wiemy jak tegorocznego sylwestra spędziła Kasia - wiemy za to, jak spędzała go kiedyś ;)

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 07.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...