szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co pokazały polskie modelki na Instagramie w tym tygodniu?

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 9-15 grudnia 2013!

Święta coraz bliżej, a polskie modelki nie przestają pracować! Co robiły w minionym tygodniu najpiękniejsze Polki według models.com? Która spędziła cały tydzień na planie? Kto nie mógł opanować się przed wyrażeniem swoich uczuć do ukochanego? Sprawdź koniecznie zestawienie zdjęć z Instagramów polskich modelek!

Tagi: anja rubik instagram, jac jagaciak instagram, kasia struss instagram, magdalena frąckowiak instagram, modelki instagram, polskie modelki, polskie modelki instagram, zuzanna bijoch instagram

POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 9-15 grudnia 2013!

Najlepsze zdjęcia polskich modelek na Instagramie w minionym tygodniu!

Przed nami ostatni tydzień przed świętami. A jak nasze topowe modelki spędziły poprzedni? Okazuje się, że ostatnie dni spędziły głównie na planach filmowych oraz zdjęciowych. Wykorzystują każdą możliwą chwilę, aby pracować. Czyżby tylko po co, aby w przerwie świątecznej oddać się szaleństwu?

Anja Rubik praktycznie cały czas podczas pobytu w Polsce spędziła na planie Project Runway. Modelka prezentowała coraz to odważniejsze kreacje od znanych projektantów. Czy polscy uczestnicy będą tak samo dobrzy, jak Ci których projekty nosiła?

Zobacz też: PROJECT RUNWAY. Wiemy, kto wystąpi jako gość specjalny w polskim Project Runway! >>>

Monika Jagaciak i Kasia Struss wspólnie wspominały pokaz Victoria's Secret 2013 - a wszystko to za sprawą premiery filmu z tegorocznego pokazu. Zuza Bijoch pokazała jak wygląda jej codzienny must have - kawa oraz Wall Street Journal.

Jak oceniacie ten tydzień w wydaniu polskich modelek?

poprzedni
nastepny
POLSKIE MODELKI na Instagramie. Podsumowanie tygodnia 9-15 grudnia 2013!

Zaśnieżony psiak Kasi Struss

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 16.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Polskie modelki na wybiegach New York Fashion Week!
Polskie modelki na wybiegach New York ...

Trwa Nowojorski Tydzień Mody. Poza oglądaniem pokazów i poznawaniem trendów na jesień zimę 2014/15 mamy jeszcze jeden powód do śledzenia kolejnych dni NYFW. Na wielu wybiegach pojawiają się piękne, polskie modelki ...