szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Szczegóły porodu Kate Middleton. Co wiadomo o porodzie i dziecku księżnej Kate?

PORÓD KATE MIDDLETON. Co wiadomo o porodzie księżnej Kate? Sala porodowa, płeć dziecka, dieta, zdjęcia

Kate Middleton urodziła! Ta informacja już wkrótce pójdzie w świat. 22.07.2013 księżna Kate wraz z księciem Williamem została przyjęta do szpitala im. Świętej Marii w Londynie, gdzie odbędzie się poród królewskiego potomka. Co wiadomo o porodzie księżnej Kate? Jakie szczegóły już poznaliśmy?

Tagi: co urodziła księżna kate, dziecko kate i williama, dziecko księżnej kate zdjęcia, kate middleton, kate middleton rodzi, kate middleton urodziła, księżna kate rodzi, poród księżnej kate 22.07.2013, royal baby 22.07.2013, zdjęcia dziecka kate i williama

PORÓD KATE MIDDLETON. Co wiadomo o porodzie księżnej Kate? Sala porodowa, płeć dziecka, dieta, zdjęcia

Kate Middleton urodzi królewskiego potomka 22 lipca 2013

fot: BULLS

Kate Middleton rodzi - na razie taką informacją musimy się zadowolić. Poród księżnej Kate zaczął się najpewniej o świcie 22 lipca 2013. Około 5:30 Kate i William przyjechali do szpitala Świętej Marri w Londynie, gdzie księżna urodzi słynne już Royal Baby.

Poród będzie odbierał jeden z najlepszych ginekologów w Wielkiej Brytanii - Marcus Setchell, który od blisko 20 lat pracuje dla rodziny królewskiej. To doktor Setchell przyjmował dwa porody księżnej Wessex, Sophii. Asystować mu będzie osobisty ginekolog królowej Elżbiety II - Alan Fathing.

Księżna Kate urodzi w specjalnie przygotowanej dla niej sali w świeżo wyremontowanym skrzydle Lindo szpitala im. Świętej Marii w Londynie.

Zobacz: Zdjęcia z sali porodowej księżnej Kate

Dziecko Kate i Williama to chłopiec czy dziewczynka? Po rodzicach, jako kolejna dowie się o tym Elżbieta II. Dopiero, kiedy królowa pozna płeć dziecka, zdecyduje kiedy ogłosić to publicznie. Ostatnie plotki wskazują na to, że dziecko księżnej Kate to dziewczynka. Tak obstawia wujek księżnej Cambridge.

Zobacz: KATE MIDDLETON urodzi córkę? Wujek zdradził płeć dziecka księżnej Kate?

Zdjęcia dziecka Kate i Williama to obecnie marzenie wszystkich fotoreporterów zgromadzonych pod szpitalem, którzy od ponad tygodnia czekają na upragnione zdjęcie Royal Baby. Nie będzie jednak łatwo. Kate rodzi w dobrze strzeżonej sali i może liczyć na maksimum prywatności. Z pewnością, żaden paparazzi nie będzie w stanie przedrzeć się przez ochronę, więc na zdjęcia będzie trzeba poczekać do oficjalnej prezentacji królewskiego potomka.

Zobacz: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również