szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gdzie zobaczyć zdjęcia z porodu Kate Middleton?

Poród Kate Middleton: Zdjęcia i relacja na żywo w telewizji E!

Cały świat czeka na poród Kate Middleton, który planowany jest na 11 lipca 2013 roku. Brytyjskie i światowe media już przygotowują się do wielkiej relacji na żywo z narodzin pierwszego dziecka księżnej Catherine i księcia Williama. Gdzie zobaczyć pierwsze zdjęcia z porodu Kate Middleton? Gdzie obejrzeć relację z narodzin królewskiego potomka? Sprawdź, gdzie można znaleźć najświeższe informacje o narodzinach dziecka Kate i Williama!

Tagi: kate middleton, kiedy rodzi kate middleton, poród kate middleton, poród kate middleton relacja, poród kate middleton zdjęcia, poród księżnej kate, poród księżnej kate relacja, poród księżnej kate zdjęcia, relacja z porodu kate middleton

Poród Kate Middleton

Poród Kate Middleton już 11. lipca 2013. Zdjęcia i relację na żywo z narodzin potomka książęcej pary można obejrzeć na kanale E!

fot: BULLS

Poród Kate Middleton planowany jest na czwartek 11 lipca 2013 roku. Rodzina Królewska jak i cały świat przygotowuje się do narodzin potomka księżnej Kate i księcia Williama. Od kilku tygodni brytyjskie media donoszą o każdym szczególe związanym z tym wielkim wydarzeniem.

Gdzie zobaczyć zdjęcia z porodu Kate Middleton?

Niedawno stacja E! wyemitowała program Kate and Will: Happily Ever After, dzięki któremu widzowie mogli poznać historię miłości książęcej pary, a już wkrótce na kanale E! rusza wielka relacja z narodzin pierwszego dziecka księżnej Kate i Williama. Dziennikarze stacji Catt Sadler i Brit Melanie Bromley  będą na bieżąco informować widzów o wszystkich wydarzeniach z królewskiego dworu. Najświeższe informacje, wideo i zdjęcia z porodu Kate Middleton będą dostępne na stronie www.eonline.com/royals.

Już teraz reporterzy E! na bieżąco śledzą i relacjonują przygotowania rodziny królewskiej do porodu księżnej Kate. Rozmawiają z ekspertami brytyjskiej monarchii, dziennikarzami, autorami królewskich biografii, przyjaciółmi i bliskimi książęcej pary. Dowiadują się, w jaki sposób księżna przygotowuje się do porodu, czy zaopatrzyła się w ubranka dla swojej pociechy.

Czy księżna urodzi córkę czy syna? Jak będzie miało na imię dziecko Kate i Williama? Na te i na inne pytania spróbują odpowiedzieć dziennikarze stacji E!

Zobacz także: Kate Middleton czeka na dziecko i remontuje dom. Ile wydała na remont swojego gniazdka?>>>

Relacja na żywo z narodzin dziecka Kate Middleton i księcia Williama będzie emitowana w serwisie E! Wiadomości od poniedziałku do piątku w godzinach 9:40, 12:45, 17:00, 20:00, w soboty o godz. 10:00, 15:00, w niedziele o godzinie 23:30.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również