szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy urodzi się dziecko księżnej Kate i Williama? Data porodu Kate Middleton jest już znana

PORÓD KSIĘŻNEJ KATE. Kiedy urodzi Kate Middleton? Rodzina królewska zdradza szczegóły!

Kiedy urodzi księżna Kate? To pytanie zadają sobie wszyscy oczekujący na narodziny pierwszego dziecka Kate i Williama. Data porodu 13-14 lipca 2013 okazała się nieprawdziwa ale jest kolejny, prawdopodobny termin narodzin królewskiego potomka. Zdradziła go księżna Camilla, żona księcia Karola.

Tagi: data porodu księżnej kate, dziecko kate middleton, dziecko księżnej kate, kate middleton, kiedy poród księżnej kate, kiedy urodzi kate middleton, kiedy urodzi księżna kate, kiedy urodzi się dziecko kate i williama, poród kate middleton kiedy

Imię dziecka księżnej Kate i Williama inspiruje brtyjskie mamy

Księżna Kate w ciąży. Jak da na imię swojemu dziecku?

fot: BULLS

Poród księżnej Kate planowany był początkowo na 11 lipca 2013, później data porodu przesunęła się na weekend 13-14 lipca. Drugi termin wydawał się o tyle prawdziwy, że w sobotę wieczorem księżna Kate została przewieziona na porodówkę. Niestety ci, którzy spodziewali się, że wkrótce przywitają potomka książęcej pary, głęboko się zawiedli. Wygląda na to, że doniesienia o dacie porodu były nieprawdziwe a na narodziny dziecka księżnej Kate trzeba będzie jeszcze poczekać. Do kiedy? Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchyliła niedawno żona księcia Karola - Camilla.

Podczas wizyty książęcej pary w szpitalu Little Harbour Children’s Hospital w Saint Austell Camilla zasugerowała, że właściwa data porodu księżnej Kate to prawdopodobnie koniec tego tygodnia.

- Na razie wszyscy czekamy na telefon. Mam nadzieję, że ona lub on przyjdzie na świat pod koniec tygodnia - powiedziała dziennikarzom Camilla.

Zgodnie ze słowami księżnej Kornwalii można spodziewać się, że dziecko Kate i Williama urodzi się już w przyszły weekend 19-21 lipca. Miejmy nadzieję, że tym razem data porodu okaże się prawdziwa i świat w końcu przywita długo oczekiwane Royal Baby.

Zobacz także: Płeć dziecka księżnej Kate: chłopiec czy dziewczynka? Wiemy, co wolałby książę>>

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również