szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Lady Gaga promuje trendy lat 60

Powrót do lat 60. LADY GAGA lansuje modę na big hair

Lady Gaga ponownie zmienia styl. Tym razem inspiruje się latami 60. W ciągu zaledwie kilku dni lansowana przez piosenkarkę fryzura w stylu big hair stała się hitem. Modne fryzury to jej specjalność!

Tagi: lady gaga, lady gaga 2013, lady gaga applause, lady gaga artpop 2013, lady gaga big hair, modne fryzury 2013, modne fryzury 2014

Lady Gaga big hair

Lady Gaga lansuje modę na big hair w teledysku Applause.

fot: EB

Peruki wracają do mody. Im większe i bardziej okazałe, tym lepsze! A wszystko to za przyczyną Lady Gagi, która ostatnimi czasy coraz częściej pojawia się w retro stylizacjach rodem z lat 60. Jak widać piosenkarka zamieniła seksowną ekstrawagancję na klasyczną elegancję, a kiczowate kapelusiki na peruki w stylu big hair. Kocham się zmieniać. Ubranie pomaga mi w tym - przyznała w wywiadzie dla Good Morning America.

Możemy się tylko domyślać, kto stoi za nowym imagem piosenkarki. Przypomnijmy, kilka miesięcy temu wieloletni stylista gwiazdy Nicola Formichetti zrezygnował ze współpracy z Gagą. To jest nonsens! Ona przebiera się 12 razy dziennie - tłumaczył swoje odejście stylista.

A jak Wam się podoba nowa stylówka autorki Applause?
Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała ślubna kreacja Lady Gagi?
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak ...

Lady Gaga szuka sukni ślubnej! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy, która po trzech latach związku z Taylorem Kinneyem zdecydowała się na ślub. Jak będzie wyglądać kreacja panny młodej?