szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pożar Karolina Piotrowska i Szymon Majewski wysmiani przez Kubę Wojewódzkiego w Polityce

POŻAR U KAROLINY KORWIN PIOTROWSKIEJ. Kuba Wojewódzki drwi z nieszczęścia dziennikarki

Pożar w mieszkaniu Karoliny Korwin Piotrowskiej i niedawny pożar u Szymona Majewskiego stały się tematem żartów Kuby Wojewódzkiego. Znany z ciętego języka juror X Factor drwi sobie z nieszczęścia swoich kolegów z branży na łamach najnowszej Polityki. Czyżby w ten sposób Kuba Wojewódzki chciał odgryźć się na Korwin Piotrowskiej za kąśliwe komentarze na jego temat?

Tagi: Karolina Korwin Piotrowska, Karolina Korwin Piotrowska pożar, kuba wojewodzki, kuba wojewódzki polityka, Szymon Majewski, Szymon Majewski pożar, wojewódzki facebook, wojewódzki korwin piotrowska pożar, wojewódzki ukrainki, wójewódzki korwin piotrowska

POŻAR U KAROLINY KORWIN PIOTROWSKIEJ. Kuba Wojewódzki drwi z nieszczęścia dziennikarki

Kuba Wojewódzki

fot: kuba.tvn.pl

Kuba Wojewódzki znów nie przebiera w słowach. Tym razem tematem swoich żartów uczynił niedawny pożar w mieszkaniu Karoliny Korwin Piotrowskiej, w wyniku którego dziennikarka straciła dwa psy i dwa koty. Wojewódzki zadrwił sobie z nieszczęście koleżanki z TVN na łamach najnowszego numeru tygodnika Polityka, w których regularnie komentuje poczynanie znanych ludzi. Słynący z ciętego języka juror X Factor nie mógł odpuścić sobie złośliwości na temat Karoliny Korwin Piotrowskiej, która, przypomnijmy, mocno krytykowała go za ostatnie wybryki - żarty o gwałconych Ukrainkach i usunięcie konta na Facebooku. Przy okazji dostało się Szymonowi Majewskiemu, którego kilka miesięcy temu przydarzyła się podobna historia - w wyniku pożaru showman stracił apartament w Warszawie.

Kuba Wojewódzki napisał w Polityce:

To może być hit. Mariusz Kałamaga, niesforny lider formacji Łowcy.B, poprowadzi własny program w telewizji Comedy Central. Rzecz się będzie nazywała »Nie rób tego w domu«, a Mariusz będzie gotował jajka w klimatyzacji czy fajerwerki w mikrofalówce. Patronem show jest Straż Pożarna. Próby do widowiska odbywały się wcześniej w domach Szymona Majewskiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej.

Czyżby tym komentarzem Wojewódzki chciał odegrać się na Karolinie Korwin Piotrowskiej?

Autor: JW

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 28.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ĆWIARTKA RAZ - czyli ostatnie 25 lat pod lupą Karoliny Korwin Piotrowskiej
ĆWIARTKA RAZ - czyli ostatnie 25 ...

Ćwiartka raz to najnowsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej. Jeśli pamiętacie helikopter na dachu Polsatu, denominację i „z pewną taką nieśmiałością" wspominacie pierwszą edycję Big Brothera – to na pewno jest książka dla was!