szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SKYFALL. Kim jest prawdziwa dziewczyna Bonda - Daniela Craiga?

Rachel Weisz. Jedyna prawdziwa dziewczyna Bonda

Ślub gwiazdy Skyfall Daniela Craiga z Rachel Weisz był podobnie wielkim zaskoczeniem jak ślub Justina Timberlake'a z Jessiką Biel! Co więcej - nikt nawet nie domyślał się, że tych dwoje ma się ku sobie. Daniel Craig pokochał Rachel Weisz na planie horroru Dom snów, gdy ta była jeszcze partnerką Darrena Aronosfky'ego, a Craig był zaręczony z wieloletnią dziewczyną Satsuki Mitchell. Kilka miesięcy później uczynił ją dziewczyną Bonda "dopóki śmierć ich nie rozłączy".

Tagi: daniel craig, dziewczyna bonda, dziewczyny jamesa bonda, rachel weisz, rachel weisz daniel craig, skyfall, skyfall bond, skyfall premiera, wiesz craig

Prawdziwa dziewczyna Bonda. Poznaj Rachel Weisz

fot: BULLS

Rachel Weisz - prawdziwa dziewczyna Bonda ;) - to aktorka pochodzenia żydowskiego, której rodzice znaleźli się w Londynie, uciekając przed prześladowaniami. Ojciec długo nie rozumiał jej aktorskich ciągot - szantażował opuszczeniem rodziny, jeśli córka przyjmie z którąś z oferowanych jej ról filmowych. Dlatego jej przygoda z aktorstwem zaczęła się dopiero podczas studiów na Uniwersytecie Cambridge. Rachel założyła wówczas grupę teatralną Talking Tongues, z którą objeżdżała rozmaite festiwale. W ten sposób została zauważona.

Przełomem w jej karierze stała się rola w filmie Ukryte pragnienia Bernardo Bertolucciego. Potem był Wróg u bram u boku Jude'a Law, Był sobie chłopiec z Hugh Grantem, popularna i komercyjna Mumia i wreszcie - Wierny Ogrodnik, za którego w 2006 roku otrzymała Oscara za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą.

W 2001 roku Rachel Weisz poznała Darrena Aronofsky - utalentowanego reżysera Requiem dla Snu, Pi, Zapaśnika, Czarnego łabędzia. Aronofsky obsadził ją w głównej roli w filmie Źródło, a także w życiowej roli... matki, bo 31 maja 2006 roku Weisz urodziła Aronofsky'emu synka Henry'ego. Para nigdy nie stanęła jednak na ślubnym kobiercu.

Daniel Craig i Rachel Weisz wcale nie poznali się na planie horroru Dom snów. Jako dwójka Anglików o międzynarodowej sławie często wpadali na siebie podczas filmowych ceremonii. Okazało się jednak, że odrobina czasu spędzonego tylko we dwójkę, trochę prawdziwej prywatności i bliskości, sprawiły, że uczucie, które ich dopadło zerwyfikowało wszystko, co liczyło się do tej pory. Rachel definitywnie rozstała się z Aronofskym, a Craig zerwał zaręczyny z Satsuki Mitchel. Gwiazda wchodzącego na ekrany filmu Skyfall i Rachel Weisz pobrali się 22 czerwca 2011 roku podczas prywatnej ceremonii w obecności córki Craiga i syna Weisz.

Szczęśliwe, prywatne zdjęcia pary (wykonane przez paparazzi, ponieważ aktorzy ciągle niechętnie występują razem na czerwonym dywanie) pozwalają sądzić, że prawdziwa dziewczyna Bonda zdecydowanie posiada licencję na... kochanie.

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Berenice Marlohe i jej stylizacje z czerwonego dywanu! Wybierz najlepsze suknie dziewczyny Jamesa Bonda!
Berenice Marlohe i jej stylizacje z ...

Stylizacje dziewczyny Bonda - Bérénice Marlohe, pięknej francuskiej aktorki grającej główną rolę w najnowszym filmie o agencie 007 Skyfall, mogliśmy podziwiać na czerwonym dywanie. Na światowej premierze najnowszego filmu z Jamesem Bondem w ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...