szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Filip Mettler radzi, co kupić na walentynki 2014!

Zastanawiasz się, jaki prezent na walentynki 2014 spodoba się Twojemu chłopakowi? Filip Mettler podpowiada, jakie prezenty są najlepsze! Co lubią dostawać mężczyźni? Dowiedz się, co powiedział nam Filip Mettler!

Tagi: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA WALENTYNKI, filip mettler, prezent dla chłopaka, prezent na walentynki 2014

PREZENT NA WALENTYNKI 2014. Filip Mettler radzi, co kupić na walentynki 2014!

fot: Kalbar

Walentynki 2014 zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojego chłopaka? Nic straconego! Z myślą o Tobie poprosiliśmy Filipa Mettlera, żeby zdradził, jakie prezenty lubią dostawać mężczyźni!

Przeczytaj więcej o Filipie Mettlerze!

Okazało się, że Filip Mettler najbardziej lubi dostawać płyty!

Ja lubię dostawać płyty. Fajne są też perfumy. One jednak mogą się okazać ciężkim wyborem, bo nie wszystkie mogą się podobać. Sam kolekcjonuję płyty. Mam wszystkie płyty Kayah, Adele, Beyonce, Timberlake'a, Ani Dąbrowskiej. Zbieram wszystkie edycje - powiedział nam wokalista.

Jeśli więc i Twój chłopak pasjonuje się muzyką, to z pewnością będzie zachwycony specjalnym wydaniem płyty jego ulubionego artysty. Przede wszystkim musisz mieć na uwadze jego hobby. Jeśli Twój ukochany nie przepada za muzyką, ale za to uwielbia samochody, to możesz sprawić mu album o historii pojazdów lub też możesz kupić miniaturowy model jego wymarzonego auta!

Czy Filip Mettler obchodzi walentynki?

Korzystając z okazji, nie mogliśmy też nie spytać Filipa Mettlera, czy on obchodzi walentynki. Co nam odpowiedział?

Nie lubię stwarzania sztucznych sytuacji do celebrowania czegoś. Tak samo jest z sylwestrem. Chcę iść na imprezę, to idę. Chcę iść na randkę, to idę na randkę i nie muszą czekać na walentynki! Nie jestem przeciwny, ale niespecjalnie obchodzę to święto. Może nie miałem okazji i nie byłem jeszcze nigdy tak naprawdę zakochany. Teraz też nie jestem... - zdradził nam wokalista.

Zobacz też: WALENTYNKI 2014: Najlepsze walentynkowe prezenty z Allegro. Prezenty już od 8,90!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 11.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również