szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przystojni faceci z okłaek GQ

Przystojni faceci z okładek GQ. Ryan Gosling, Johnny Depp, Robert Pattinson i wielu innych

Przystojni faceci z okładek GQ! Najprzystojniejsi aktorzy, sportowcy i piosenkarze na okładkach jednego z najseksowniejszych magazynów, GQ. Zobacz przystojnych mężczyzn i dowiedz się trochę o ich przeszłości ;) Ryan Gosling w Klubie Myszki Mickey? Brad Pitt jako wielki kurczak? Książę Harry w roli farmera? Przeczytaj fajne ciekawostki z życia ulubionych przystojniaków. Masz już swojego faworyta?

Tagi: brad pitt zdjęcia, gq, gq magazine, johnny depp zdjęcia, najprzystojniejsi mężczyzni, przystojni aktorzy, przystojni mężczyźni, przystojni sportowcy, robert pattinson zdjęcia, ryan gosling zdjęcia

poprzedni
następny
Przystojni faceci z okładek GQ. Ryan Gosling, Johnny Depp, Robert Pattinson i wielu innych

Jake Gyllenhaal to aktor o uroczym uśmiechu i zawadiackim spojrzeniu, dzięki którym zdobywa kolejne kobiece serca. Gyllenhaal pochodzi ze szwedzkiej rodziny szlacheckiej, jako aktor zdobył popularność dzięki roli w filmie Donnie Darko. Jego największym sukcesem filmowym była rola kowboja w Tajemnicy Brokeback Mountain gdzie zagrał razem z Heathem Ledgerem. Panowie zdobyli również nagrodę MTV za najlepszy pocałunek w 2005 roku ;)

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 08.04.2013, Aktualizacja: