szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Rafał Maślak woli dres od garnituru! [WIDEO]

Rafał Maślak nie należy do grona mężczyzn, którzy ponad wszystko cenią sobie elegancję. Okazuje się, że Mister Polski woli dres od garnituru! Co jeszcze powiedział o swoim stylu?

Tagi: mister polski 2014, rafał maślak

rafał maślak

fot: Facebook

Rafał Maślak całkiem niespodziewanie trafił na pierwsze strony gazet, a kolejne newsy na jego temat pojawiają się w portalach internetowych niemal codziennie. Wszystko dzięki temu, że Maślak został Misterem Polski 2014. Obecnie jest nie tylko znany, ale także uwielbiany przez miliony kobiet w całym kraju.

Przeczytaj także: Dieta Rafała Maślaka. Co je Mister Polski? [WIDEO]

Rafał Maślak chętnie korzysta ze swoich przysłowiowych 5 minut i lubi opowiadać o sobie. Mister Polski zdradził niedawno jakie ma słabości, a teraz przyznał jaki styl najbardziej lubi. Okazuje się, że Rafał Maślak nie należy do grona mężczyzn, którzy lubią ubierać się elegancko. Mimo że na salonach często pokazuje się w stylowych garniturach, to jednak woli... dres!

Kiedy sytuacja tego wymaga, ubieram się elegancko, ale bardzo lubię chodzić w dresie - powiedział Rafał Maślak. Czy Mister Polski jest równie przystojny ubrany na sportowo, jak i w marynarce Prady?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Źródło: Agencja TVN/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 19.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również