szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Rafał Maślak zachęca: Dziewczyny podchodźcie, ja nie gryzę! [WIDEO]

Od kiedy Rafał Maślak został Misterem Polski, bierze udział w licznych wydarzeniach na terenie całej Polski. Spotyka się z zainteresowaniem ze strony dziewcząt, które głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych składają mu matrymonialne propozycje. Sam Maślak woli osobisty kontakt z fankami i zachęca, żeby nie wstydziły się do niego podchodzić.

Tagi: rafał maślak, Rafał Maślak dieta, Rafał Maślak dziewczyna, rafał maślak mister polski

Rafał Maślak opowiada o diecie i ćwiczeniach

fot: Instagram

Niektóre dziewczyny piszą do mnie, ale jak już jestem w jakimś miejscu, to spoglądają tylko i boją się podejść. Ale są też takie, które normalnie podchodzą, zagadają. Jest mi bardzo miło. Dziewczyny podchodźcie, ja nie gryzę, naprawdę. A moje życie naprawdę zmieniło się o 180 stopni. Jestem raz na południu, raz na północy, przejeżdżam teraz całą Polskę wzdłuż i wszerz. Bardzo się z tego cieszę, bo biorę udział w ciekawych eventach, galach. Naprawdę jest super mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Rafał Maślak, Mister Polski 2014.

CZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ MAŚLAK OPOWIADA O DIECIE I ĆWICZENIACH

Kilka dni temu w Warszawie odbyła się charytatywna licytacja na rzecz kilkumiesięcznej Poli Bieleckiej, która przyszła na świat z poważną wadą serca. Gwiazdy, które stawiły się licznie na tym wydarzeniu, przekazały na aukcję różne osobiste przedmioty. Rafał Maślak postanowił, że do wylicytowania będzie kolacja w jego towarzystwie. Walczyły o nią głównie panie.

CZYTAJ TAKŻE: TRENING MIEŚNI BRZUCHA Z RAFAŁEM MAŚLAKIEM! DBAMY O FORMĘ Z MISTEREM POLSKI!

Zostałem kupiony za 750 zł. To moim zdaniem bardzo dużo, bo były inne przedmioty, a ja byłem jedyną licytowaną osobą i naprawdę fajnie to wyszło. Kupiły mnie cztery osoby – trzy kobiety i ich kolega – więc idziemy fajną grupą na sushi. Początkowo dziewczyny troszkę się krępowały i nie licytowały, ale jak już jedna osoba się odezwała, to później kolejne – opowiada Rafał Maślak.

***KONKURS Glamki.pl: Pozbądź się szybko cellulitu, zanim wyjdziesz na plażę!***

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 25.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również