szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Złota dziesiątka polskich blogerów

RANKING NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW. Kto rządzi polską blogosferą?

Charlize Mystery, Macademian Girl, Mr Vintage, Jemerced, Maffashion i Fashionelka - oto blogi modowe, które znalazły się w złotej dziesiątce najbardziej wpływowych blogów roku. Ranking Najbardziej wpływowi blogerzy 2014 tworzy co roku Tomek Tomczyk - autor bloga Kominek.in. Zobacz kto w tym roku rządził w polskiej blogosferze!

Tagi: blog Kominka, blog Tomek Tomczyk, bloger modowy, blogerka modowa, blogi modowe, blogi o modzie, kominek.in, najbardziej wpływowi blogerzy 2014, ranking blogerów, Ranking najpopularniejszych blogów

RANKING NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW. Kto rządzi polską blogosferą?

Najbardziej wpływowi blogerzy modowi 2013 roku

fot: charlize-mystery.blogspot.com

Ranking Najbardziej wpływowi blogerzy roku jest opracowywany przez autora bloga Kominek.in, Tomka Tomczyka już od 2009 roku. W piątej edycji doczekaliśmy się zmian, nowości i małych rewolucji. Tomczyk jak zawsze podzielił blogi na złotą dziesiątkę, srebrną dziesiątkę i brązową dziesiątkę. Możemy też zobaczyć zestawienie 30 Największych nadziei blogosfery na 2014 rok.

W złotej dziesiątce 2013 roku mamy aż 6 blogerów modowych! W tamtym roku miejsce w najbardziej zaszczytnej grupie otrzymała jedynie Macademian Girl >>. W tym roku, znaleźli się tam (kolejność alfabetyczna): Charlize Mystery (Karolina Gliniecka), Macademian Girl (Tamara Gonzales Perea), Mr Vintage (Michał Kędziora), Jemerced, (Jessica Mercedes Kirschner), Maffashion (Julia Kuczyńśka) i Fashionelka (Eliza Wydrych).

ZOBACZ: Dziecięce BLOGI MODOWE. Nowy trend wśród blogosfery? >>>

Jak autor uzasadnia swój wybór? Każdy autor bloga zostaje doceniony za inną stronę swojej działalności, bo też każdy z nich ma swoje mocne, indywidualne atuty.

Pierwsza z czterech modowych dominatorek. Od 2009 r. zawsze w drugiej dziesiątce rankingu, ale udana zmiana stylu bloga, świetne kampanie reklamowe, kilkadziesiąt wystąpień w mediach i sto tysięcy czytelników na blogu składają się na wzór do naśladowania - to uzasadnienie wysokiej pozycji Charlize Mystery >>.

Tak pisze autor o Macademian Girl: Jedna z najbardziej charyzmatycznych blogerek i jedna z nielicznych modowych, mających nie tylko oryginalny styl, ale i świetne pióro.

Z każdym rokiem coraz lepszy, konsekwentnie buduje wizerunek eksperta od mody męskiej, a przed trzema miesiącami umocnił swoją markę doskonałą i doskonale sprzedającą się książką - mowa tu o jedynym męskim, blogerze modowym w złotej dziesiąrce, Mr Vintage.

Czas na Jemerced: Kolejna debiutantka w złotej dziesiątce. Jedna z najbardziej znanych, ale i najbardziej niedocenianych blogerek. Kominek przypomina jednak o polskich i zagranicznych osiągnięciach Jessiki.

W przypadku Maffashion doceniona została jej kontrowersyjność, wpływ na historię polskiej blogosfery oraz niezaprzeczalna głowa do interesów Julii Kuczyńskiej.

Ostatnia blogerka modowa w złotej dziesiątce, czyli Fashionelka, doczekała się wyróżnienia za budowanie własnej marki i bycie najlepszą blogerką lifestylową.

Na dalszych miejscach rankingu znalazło się wiele innych blogerów modowych. Są wśród nich: Szarmant, Jestem Kasia i Makoweczki.

Autor: J.M.

Zdjęcia: charlize-mystery.blogspot.com

Publikacja: 28.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...