szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Reese Witherspoon i jej mąż aresztowani!
 Czy pójdą do więzienia?

Reese Witherspoon i jej mąż aresztowani!


Reese Witherspoon i jej mąż trafili do aresztu! Stateczna mama trójki dzieci, laureatka Oscara została zatrzymana za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Jakby tego było mało, nie okazała skruchy, tylko... straszyła amerykańskich stróżów prawa!

Tagi: gwiazdy przestepcy, gwiazdy w areszcie, gwiazdy w więzieniu, reese whiterspoon w więzieniu, reese witherspoon, Reese Witherspoon i jej mąż aresztowani!, weese whiterspoon areszt, za co Reese Witherspoon została aresztowana

Reese Witherspoon i jej mąż aresztowani!


Reese Witherspoon wraz z mężem opuściła areszt po zapłaceniu kaucji

fot: BULLS

Reese Whiterspoon wraz z mężem trafiła za kratki za jazdę pod wpływem alkoholu!
 Do zdarzenia doszło nad ranem w Atlancie. Gdy policjant nakazał parze zjechać na pobocze, Reese powiedziała mu, że... będzie w głównym wydaniu wiadomości :)

To nie zniechęciło stróża prawa, J. Pylanda, który oskarżył ją o utrudnianie wykonywania czynności służbowych podczas aresztowania. Pani Witherspoon wychyliła się przez okno i mówiła, że nie wierzy w to, że jestem prawdziwym policjantem – napisał w raporcie Pyland – Kazałem jej uspokoić się i wykonywać polecenia. Gwiazda nie usłuchała jego poleceń i wysiadła z auta i wtedy została zakuta w kajdanki. Opierała się, a mąż usiłował ją uspokoić – czytamy dalej w raporcie.

Mąż gwiazdy, Tim Toth miał we krwi 0,139 promila alkoholu, podczas gdy dopuszczalna norma to 0, 08 promila. Para opuściła areszt po wpłaceniu kaucji następnego dnia. Datę rozprawy wyznaczono na 22 kwietnia 2013 roku. Witherspoon przeprosiła za ten incydent w oświadczeniu: Chcę powiedzieć, że wypiłam o jednego drinka za dużo i jestem zażenowana, tym, co mówiłam. To była przerażająca sytuacja i bałam się o swojego męża, ale to żadna wymówka. Nie okazałam szacunku funkcjonariuszowi, który po prostu robił, co do niego należy. Przepraszam za swoje zachowanie i zapewniam, że darzę policję szacunkiem.

Jak myślicie, zostanie potraktowana ulgowo? A może sąd w Atlancie postanowi ją ukarać dla przykładu?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...