szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przerwa w karierze Rihanny. Na macierzyństwo?

RIHANNA zdradza, że chce mieć dziecko! Robi sobie przerwę i planuje założyć rodzinę!

Czy Rihanna jest w ciąży? Jeszcze nie, ale teraz, gdy odzyskała miłość swojego życia, Chrisa Browna, chce się nim nacieszyć i... założyć z nim rodzinę! Dla Rihanny ostatnie lata były bardzo pracowite. Nagrywała płytę za płytą, koncertowała, grała w filmach i pracowała nad własnymi liniami ciuchów i perfum. Potrzebuje przerwy.

Tagi: chris brown, najnowsza rihanna, rihanna, rihanna chris brown, rihanna ciąża, rihanna dziecko, rihanna piosenki, rihanna w ciąży, rihanna we found love, rihanna zdjęcia, teledysk rihanna

RIHANNA zdradza, że chce być matką. Gwiazda robi sobie przerwę i planuje założyć rodzinę!

Rihanna naprawdę zrobi sobie przerwę na macierzyństwo? Czy Chris Brown to najlepszy kandydat na ojca...?

fot: BULLS

Ostatnie fotki Chrisa Browna, na których pozował z wielkimi skrętami, raczej nie dowodzą, że jest dobrym materiałem na ojca... Mimo to, Rihanna chce mieć dziecko z Brownem. Najwyraźniej widzi w nim coś, czego nie dostrzegają inni. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że piosenkarka teraz planuje zrobić przerwę w karierze?

Rihanna konsultowała się z ludźmi ze swojej wytwórni płytowej, co do terminu w którym mogłaby wziąć wolne, bo zamierza zostać mamą – donosi dobrze poinformowane źródło. Jak zareagował management artystki? Dokładnie tak, jak każdy, kto zna historię jej burzliwego związku z Brownem: patrzyli na nią z niedowierzaniem i czekali aż zapewni ich, że to żart. Nic takiego się nie stało, więc sprawdzili jej zobowiązania. Okazało się, że kalendarz wokalistki jest wypełniony aż do połowy 2014 roku! 
Podobno Riri nie była tym zachwycona. Jak myślicie, zastosuje się do słów swojego singla i – nie oglądając się na innych – sama podejmie decyzję? Prawdę mówiąc, mamy nadzieję, że wykorzysta ten czas i jeszcze raz przemyśli ten pomysł. Rihanna w ciąży z Chrisem Brownem? Czy to na pewno dobra koncepcja?

Rihanna - We Found Love:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...