szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna i Chris Brown. Miłosne perypetie wybuchowej pary

Rihanna i Chris Brown znów razem? Przynajmniej w piosence

Czy Rihanna znów pomoże Chrisowi Brownowi? Tym razem ma z nim zaśpiewać. Chris Brown nalega, by wystąpiła z nim w duecie, bo... chce pokazać całemu światu, że skoro ona jemu wybaczyła brutalne pobicie, inni też powinni.

Tagi: chris brown, chris brown piosenki, Grammy 2013, rihanna, rihanna chris brown, rihanna chris brown znowu razem, rihanna ciąża, rihanna grammy, rihanna piosenki, rihanna pobicie, rozdanie nagród grammy

Rihanna i Chris Brown znów razem? Przynajmniej w piosence

Chris Brown namawia Rihanne na wspólny występ podczas rozdania nagród Grammy w 2013 roku

fot: BULLS

Chris Brown chce podreperować swój wizerunek. Namawia Rihannę na wystąpienie w duecie podczas rozdania nagród Grammy w lutym 2013 roku! Skąd taki pomysł? Po tym, co się wydarzyło tuż przed ceremonią w 2009 roku, organizatorzy imprezy nie witają Browna z otwartymi ramionami. Co innego, gdyby poręczyła za niego Rihanna… Chris dokładnie sobie wszystko przemyślał.

Bliski znajomy ekscentrycznej pary zdradza: Chris chce wystąpić na Grammy, by zakomunikować światu, że on i Riri są razem. Nie zważa na to, co mówią jego wrogowie. Jest w stanie zrobić niemal wszystko, by pokazać światu, że skoro ona jemu wybaczyła, to wszyscy inni także powinni. Namówienie do współpracy zakochanej po uszy piosenkarki, która spełnia wszystkie jego kaprysy, to jedno, ale przekonanie producentów imprezy to zupełnie inna sprawa. Źródło związane z organizatorami gali zdradza: Nic jeszcze nie jest postanowione i nie podpisano żadnych umów na wspólny występ Chrisa i Rihanny. To wyjątkowo delikatna sytuacja. Producenci obawiają się jak na ten duet zareaguje publiczność. Z drugiej strony mogłoby to być dobre dla słupków oglądalności, więc kto wie?

Czy minęło dość czasu, aby patrzeć na duet Rihanny i Chrisa Browna inaczej niż przez pryzmat pobicia piosenkarki? Czy postępowanie Rihanny, która tak szybko uwierzyła, że damski bokser nie powtórzy swojego agresywnego zachowania? Specjaliści od wizerunku starają się ze wszystkich sił, by Rihanna opamiętała się i stała się wzorem dla ofiar przemocy. Na razie każda kolejna deklaracja Rihanny, o tym, że chce założyć rodzinę z agresywnym artystką, temu przeczy.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...