szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz nagą Rihannę i Kate Moss na okładce wiosennego V Magazine!

Rihanna i Kate Moss NAGO na okładce V MAGAZINE! Zobacz zdjęcia i film z seksownej sesji!

W najnowszym V Magazine można podziwiać seksowne zdjęcia prawie nagiej Rihanny i modelki Kate Moss. Numer ukaże się w sklepach już niebawem, bo w lutym 2013, a czytelnicy będą mieli do wyboru dwie okładki. Na jednej z nich widnieje naga piosenkarka, a na drugiej Kate Moss w pełnym negliżu ;) Podobają ci się zdjęcia z okładki V Magazine? Zobacz zdjęcia i filmik z tej seksownej sesji!

Tagi: kate moss dla v magazine, kate moss nago, kate moss nago na okładce, nagie zdjęcia, nagie zdjęcia rihanny, okładka v magazine, rihanna dla v magazine, rihanna nago, rihanna nago na okładce, v magazine, v magazine luty 2013

Rihanna i Kate Moss NAGO na okładce V MAGAZINE! Zobacz zdjęcia i film z seksownej sesji!

Wybierz swoją ulubioną okładkę V Magazine z nagą Rihanną lub Kate Moss!

fot: facebook.com/VMagazine

Okładkę lutowego numer V Magazine uświetnią dwie przepiękne kobiety: Rihanna i Kate Moss. Czytelnicy będą mieli do wyboru dwie okładki: jedną z nagą Rihanną a drugą z nagą Kate Moss. Obydwie panie wzięły udział w seksownej sesji zdjęciowej dla wiosennego numeru V Magazine. Zobacz, co Rihanna i Kate Moss mówiły na temat swojej współpracy.

Zarówno Rihanna, jak i Kate Moss obchodziły ostatnio swój jubileusz. Podczas, gdy Rihanna kończyła 25 lat, Kate Moss, wraz z magazynem i-D świętowała 25-lecie swojej kariery. Jednak piosenkarka i modelka podczas seksownej sesji zdjęciowej do wiosennego numeru V Magazine obydwie wyglądały przepięknie. Rihanna tak określiła swoją współpracę z Kate Moss podczas sesji:

Kate podsłuchała moją rozmowę z Mario Testino, przerwała nam i powiedziała do mnie <<Chcę zrobić to z tobą!>> Pomyślałam, że sobie ze mnie żartuje (w oryginale Are you f*cking kidding me? ;)) - powiedziała Rihanna i dalej wyjaśniła już nieco łagodniej - Myślałam, że umrę z radości. Wszystkie moje marzenia zaczynały się spełniać: Mario, V, Kate Moss.

Po zdjęciach Kate zapytano także o to czy myśli o kolejnej sesji z Rihanną, na co modelka odpowiedziała krótko i zdecydowanie: Z biciem serca myślę o kolejnej sesji.

Glamki.pl gratulują Rihannie i Kate Moss wspaniałej sesji zdjęciowej. Obydwie panie w obiektywie Mario Testino wyglądały oszałamiająco. A ty, którą okładkę wybierzesz?

Obejrzyj wideo z tej sesji!
Naga Kate Moss na okładce V Magazineluty 2013

Kate Moss nago na okładce V Magazine luty 2013

Rihanna i Kate Moss nago na okładce V Magazine luty 2013

Rihanna i Kate Moss nago do sesji V MAgazine luty 2013

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/VMagazine

Publikacja: 22.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...