szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

RIHANNA jest w ciąży?! Piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka?

Rihanna jest w ciąży? Taką wiadomość opublikował brytyjski magazyn The Sun. Gwiazda już od jakiegoś czasu jest w związku z raperem Drake'em i to on miałby być ojcem dziecka piosenkarki. Sądzicie, że ten news okaże się prawdziwy?

Tagi: rihanna, RIHANNA ciąża, RIHANNA drake, rihanna w ciąży

Rihanna ma nowego chłopaka. RIHANNA I DRAKE są parą!

fot: BULLS

Rihanna dotychczas nie mogła pochwalić się udanymi związkami. Do wyjątkowo kontrowersyjnych należał ten z Chrisem Brownem, który okazał się być damskim bokserem. Jednak już od jakiegoś czasu gwiazdka spotyka się z raperem Drake'em, a ich częste wspólne wyjścia i imprezy są dowodem na to, że ten związek ma szansę przetrwać.

Wydaje się to tym bardziej prawdopodobne, że jak podaje brytyjski magazyn The Sun Rihanna jest w ciąży, a ojcem dziecka ma być raper i aktualny chłopak wokalistki, Drake. Oczywiście plotki o ciążach gwiazd towarzyszą im nieustannie, ale powód dla którego gwiazda przestała imprezować i pić alkohol musi być poważny!

Zobacz też Rihanna została ikoną mody! Gwiazda otrzymała nagrodę Council of Fashion Designers of America >>>>

O tym czy Rihanna jest  w ciąży przekonamy się już wkrótce! Sądzicie, że gwiazda porzuci imprezowy styl życia i odnajdzie się w nowej roli?

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...