szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna imprezuje bez Chrisa Browna. To koniec?

RIHANNA już zapomniała o Chrisie Brownie? Wokalistka baluje i robi striptease dla Seana Kingstona!

Rihanna odstawiła Chrisa Browna? Piosenkarka nie wygląda na kogoś, komu właśnie złamano serce. Zafundowała sobie nową blond fryzurę i świetnie się bawi z przyjaciółmi. Na urodzinowej imprezie u kumpla, zrobiła nawet mini-striptiz dla Seana Kingstona!

Tagi: chris brown rihanna, rihanna, rihanna baluje bez browna, rihanna bez chrisa browna, rihanna blond, rihanna chris brown, rihanna chris brown rozwód, rihanna chris brown znowu razem, rihanna imprezuje

RIHANNA już zapomniała o Chrisie Brownie? Wokalistka baluje i robi striptease dla Seana Kingstona!

Rihanna zmieniła kolor włosów. Będą także inne zmiany?

Rihanna bez Chrisa Browna, bawi się w najlepsze! Barbadoska jest ostatnio stałą bywalczynią nowojorskiego klubu Pink Elephant. Kilku gości spoza jej paczki miało okazję spotkać Riri. – Flirtowała ze wszystkimi dookoła, ale z nikim w szczególności. Po prostu spędzała czas na zabawie z przyjaciółmi. Inny świadek też miał szansę zobaczyć, wokalistkę w akcji. – Wskoczyła na stół i zaczęła się powoli bujać w rytm muzyki. W pewnym momencie zaczęła rozpinać kurtkę… potem koszulę… na końcu została tylko w czerwonym topie bez ramiączek – zdradził informator.

Rihanna tak dobrze się bawiła, że nie chciała zbyt szybko kończyć wieczoru. – Świętowali czyjeś urodziny. O 4 rano, gdy już zamykano klub i przygasły światła, cześć osób wyszła, ale ona chciała zostać. Na jej życzenie DJ wrócił za konsolę i impreza trwała jeszcze dobrą godzinę – donosi świadek. Ciekawe, co na to Chris… Wszystko wskazuje na to, że Rihanna nie zamierza z jego powodu wypłakiwać się w poduszkę. A może piosenkarka robi to wszystko, by wzbudzić zazdrość w Brownie?

Autor: News Girl

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...