szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kłopoty Rihanny w Kanadzie

RIHANNA miała kłopoty na granicy z Kanadą. Zatrzymano jej sprzęt!

Rihanna, która jechała na koncert w ramach trasy Diamonds do Winnipeg miała kłopoty. Sprzęt koncertowy został zatrzymany na granicy. To już drugi raz, gdy Riri i jej ekipa mają utrudniony wjazd do ojczyzny Justina Biebera!

Tagi: rihanna, rihanna chris brown, rihanna koncert, rihanna narkotyki, rihanna piosenki, rihanna w polsce, this is rihanna, trasa koncertowa rihanna

RIHANNA miała kłopoty na granicy z Kanadą. Zatrzymano jej sprzęt!

Rihanna znowu miała problemy z przekroczeniem granicy z Kanadą

fot: BULLS

Rihanna na bieżąco relacjonowała, jak rozwija się sytuacja na swoim Twitterze. Pierwszy z wpisów brzmiał: Zatrzymano nasze ciężarówki na granicy! Nie wygląda to zbyt dobrze dla Winnipeg. Cała rozmontowana scena jest w tych samochodach. Chwilę później dopisała: To oznacza, że cała produkcja będzie opóźniona. Zostańcie na łączach.

W kolejnym tweecie artystka jest już poważnie zaniepokojona: Ja i mój autobus jesteśmy już na miejscu koncertu, a ciężarówek ciągle nie ma. Życie w trasie. Szczęście w nieszczęściu, że tym razem dzielni kanadyjscy strażnicy przetrzepali jedynie wyładowane sprzętem auta.  W zeszłym tygodniu dokładnie przeszukali także autobus, którym jechała Riri, gdzie znaleźli marihuanę.

Czyżby celnicy założyli, że artystka tym razem schowała nielegalne substancje w ciężarówce wyładowanej nagłośnieniem? Cóż, to rzeczywiście byłby niezły pomysł. Oczywiście pod warunkiem, że Rihanna byłaby przemytniczką narkotyków, a nie gwiazdą pop. ;)

Mamy nadzieję, że Rihanna nie będzie miała kłopotów na polskiej granicy. Rihanna zagra w Polsce 7 lipca 2013 w Gdyni.

Zobacz: Rihanna - Stay:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...