szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Rihanny w Polsce: Rihanna i Local Heroes razem na plaży!

Rihanna na plaży z Local Heroes! Rihanna wygrzewa się nad morzem z polskimi projektantkami!

Rihanna i Local Heroes razem na plaży nad polskim morzem! Areta Szpura i Karolina Słota udowodniły, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Rihanna zaprosiła młode polskie projektantki marki Local Heroes na wspólne plażowanie!

Tagi: areta szpura rihanna, doing real stuff sucks rihanna, koncert rihanny w gdyni, koncert rihanny w polsce, local heroes, local heroes na plaży z rihanną, local heroes rihanna, rihanna nad morzem zdjęcia, rihanna w gdyni zdjęcia, rihanna w polsce zdjęcia

Rihanna na plaży z Local Heroes! Rihanna wygrzewa się nad morzem z polskimi projektantkami!

Rihanna i Local Heroes nad polskim morzem

fot: Local Heroes (Oficjalny Fanpage)

Rihanna zawsze była ulubioną gwiazdą Local Heroes, czyli duetu polskich projektantek, które podbijają świat swoimi ubraniami. Gdy w kwietniu 2013 roku Areta Szpura i Karolina Słota szalały ze szczęścia widząc w sieci Rihannę w t-shircie pochodzącym z ich kolekcji, zapewne nie wyobrażały sobie nawet, że zaledwie kilka miesięcy później gwiazda zaprosi je na prywatne spotkanie.

Dziękujemy za zaproszenie i rozmowę naszego życia. Kochamy Cię Robyn! - wyznały projektantki Local Heroes publikując wspólne zdjęcie z Rihanną na swoim Instagramie.

Rihanna, która zagra koncert w Gdyni 7 lipca 2013, pojawiła się w Polsce dzień przed występem. Prosto z samolotu udała się teren festiwalu Open'er, gdzie bawiła się wśród publiczności słuchając Kings Of Leon oraz Miguela. Zobacz: Rihanna bawi na Heinekenie>> Najwyraźniej tuż przed swoim koncertem zapragnęła zrelaksować się na polskiej plaży, gdzie zaprosiła projektantki wielu swoich ciuchów.

Zagraniczne gwiazdy uwielbiają polską markę Local Heroes>>

Stylizacje Rihanny z trasy koncertowej Diamond World Tour>>

Autor: monroe

Zdjęcia: Local Heroes (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 07.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również