szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna narzeka na zainteresowanie polskich fanów. Michał Piróg broni artystki

RIHANNA niezadowolona z pobytu w Polce. Michał Piróg staje w obronie RiRi

Rihanna na plaży w Sopocie czuła się jak "zwierzę w klatce". Autorka hitu We Found Love narzekała na tłum fanów, który śledził każdy jej krok w Polsce. Przygody Rihanny w Gdyni i Sopocie komentują już media na całym świecie. Głos w sprawie pobytu RiRi w Polsce zabrał też Michał Piróg.

Tagi: co rihanna powiedziała o pobycie w polsce, koncert rihanny w polsce, michał piróg, rihanna, RIHANNA NA PLAŻY W SOPOCIE, rihanna narzeka na polskę, rihanna o polsce, rihanna w bikini, rihanna w polsce, RIHANNA W SOPOCIE

RIHANNA niezadowolona z pobytu w Polce. Michał Piróg staje w obronie RiRi

Michał Piróg broni Rihanny, która narzekała na nadmiar zainteresowania w Polsce

fot: WBF

Rihanna na sopockiej plaży nie mogła zaznać spokoju. Artystkę natychmiast otoczył tłum fanów, gapiów i fotoreporterów. Ekipa Rihanny postanowiła odgrodzić gwiazdę od ciekawskiego tłumu ogromnymi plażowymi parasolami.

Całe to zdarzenie nie przypadło do gustu Rihannie, która w filmie zamieszczonym na Instagramie skomentowała sprawę krótko: Siedzimy w klatce jak pie*****e zwierzęta!

Zobacz: RIHANNA W POLSCE na sopockiej plaży! Zdjęcia Rihanny w kostiumie kąpielowym

Film z polskiej plaży natychmiast odbił się szerokim echem w plotkarskich portalach na całym świecie. O sprawie napisały m.in. TMZ, Huffington Post i Daily Mail. Czy granice prywatności gwiazdy rzeczywiście zostały naruszone? Wątpliwości w tej sprawie nie ma Michał Piróg, który postanowił odnieść się do incydentu na swoim profilu na Facebooku. Piróg podkreśla, że gwiazdy nie mogą być zakładnikami swoich fanów.

Wszystkim się wydaję, że osoby publiczne mają obowiązek dzielić się swoim prywatnym życiem i czasem z nimi bo oni kupują płyty lub płacą abonament. Prawda jest taka... od mojego prywatnego czasu wam wara, odrobinę szacunku. Każdy jest człowiekiem a nie niewolnikiem swoich fanów - napisał Michał.

Tancerz odniósł się także do zarzutów, że RiRi nie dała z siebie wszystkiego na koncercie po Openerze:

Koncert się nie podobał? Był za mało widowiskowy. To jedź na regularny koncert a nie występ podczas festiwalu. Dlaczego Polacy chcą widzieć za 20% ceny to co inni za kupę kasy? Bo co bo się nam należy za miłość do ciemnoskórych? - twierdzi Piróg.

Zgadzacie się z Michałem?

Jedno jest pewne. W Wiedniu, gdzie obecnie przebywa Rihanna, gwiazda może liczyć na spokojne opalanie. Wstawiła zdjęcie z tarasu swojego pokoju hotelowego, gdzie bez problemów może (wreszcie) zażyć kąpieli słonecznej...

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 10.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...