szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Rihanna oskarżona o cyberprzemoc!

Rihanna znów szaleje na Twitterze! Po tym, jak usunięto jej konto na Instagramie, wydawało się, że piosenkarka trochę się uspokoiła. Niestety, okazuje się, że razem z internetowymi hejterami wyśmiała fankę, która chciała oddać jej hołd. Zobacz, co znowu nabroiła Rihanna!

Tagi: rihanna, RIHANNA stylizacje, rihanna tweeter

Rihanna oskarżona o cyberprzemoc!

Wygląda na to, że Rihanna straciła kolejnego fana przez swoje zbyt niegrzeczne zachowanie! Riri wyśmiała 16-latkę, która na swój szkolny bal założyła stylizację, inspirowaną słynnym zielonym kombinezonem Barbadoski. Zdjęcia licealistki obiegły internet, a Rihanna bez żadnych skrupułów nabijała się z dziewczyny. Nieudana stylizacja zyskała nawet specjalny hashtag (#PromBat).

16-letnia Alexis Carter zamieściła w internecie swoje zdjęcie w kombinezonie z głębokim dekoltem, za to z szerokimi nogawkami, przechodzącymi w rękawy. Strój był inspirowany stylizacją, jaką Rihanna miała na sobie kilka lat temu. Internauci szybko zauważyli jak bardzo nieudana jest próba upodobnienia się przez Alexis do Rihanny i zaczęli urządzać sobie z niej kpiny. Sama wokalistka chętnie w nich uczestniczyła!

Kiedy zdjęcie trafiło przed oczy Rihanny, zamieściła je szybko, a jako jedyny komentarz dodała smutną buźkę. Zaczęło się porównywanie Alexis do nietoperza, Batmana, a także logo zespołu Wu-Tang Clan.

Sama nastolatka udzieliła wywiadu lokalnej stacji i nie kryła swojego żalu do idolki:

Czułam się zaatakowana. A przecież miałyśmy na sobie dokładnie to samo! Inaczej pozowałyśmy, ale to był wciąż ten sam ciuch, który miała na sobie Rihanna. Jak widać nie szanuje swoich fanów tak bardzo jak powinna.

Zobaczcie zdjęcia 16-letniej Carter i oceńcie same - Rihanna miała prawo publicznie się z nich śmiać?

Autor: J.M.

Publikacja: 15.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...