szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kłopotów ze zdrowiem Rihanny ciąg dalszy

RIHANNA ostrzegana przez lekarzy. Musi zmienić tryb życia!

Rihanna musiała ostatnio odwołać 2 koncerty, na kolejny spóźniła się ponad 4 godziny... Riri musi zwolnić, bo – zdaniem lekarzy – poważnie odbije się to na jej zdrowiu. Koniec z ostrymi imprezami z Chrisem Brownem?

Tagi: choroba rihanny, rihanna, rihanna chora, rihanna chris brown, rihanna diamonds, rihanna koncert, rihanna w polsce, this is rihanna

RIHANNA ostrzegana przez lekarzy. Musi zmienić tryb życia!

Rihanna musi skończyć z szalonymi imprezami - ostrzegają lekarze

fot: Twitter

Jeden z informatorów donosi: Choroba Rihanny była tak poważna, że laryngolog ostrzegał ją, że miną miesiące, zanim dojdzie do siebie. Istniały obawy, że będzie musiała odwołać całą trasę koncertową. Gdy artystka zdecydowała się jednak dotrzymać zobowiązań, lekarze wymusili na niej obietnicę, że bardziej o siebie zadba. W innej sytuacji jej problemy z głosem mogą się pogłębić. Przestraszyła się, bo wie, że częściowo sama jest sobie winna. Uwielbia palić, pić i bawić się do późna w nocy. Jej organizm potrzebuje odpoczynku – zdradza osoba z ekipy gwiazdy.

Do problemów autorki Diamonds ze zdrowiem doszły także inne stresujące wydarzenia. Ktoś ostatnio grozi Riri śmiercią. Do tego jest przybita, bo nawet bliskie przyjaciółki, jak Katy Perry, nie popierają jej związku z Brownem – mówi informator. Wygląda na to, że piosenkarka naprawdę potrzebuje trochę czasu dla siebie.

Nie jesteśmy tylko pewni, czy planowany ślub z Chrisem Brownem to właściwa droga do tego, by się zrelaksować...

Zobacz: Rihanna - Diamonds:
Autor: News Girl

Zdjęcia: Twitter

Publikacja: 25.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...