szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Rihanna skasowana na Instagramie! Przesadziła z nagością?

Instagram skasował profil Rihanny! Gwiazda nic nie robiła sobie z kolejnych ostrzeżeń i wrzucała zdjęcia, na których jej ciało było bardziej odkryte niż zakryte. Rihanna doczekała się kary od serwisu!

Tagi: rihanna, rihanna instagram, rihanna na instagramie

Rihanna skasowana na Instagramie! Rihanna przesadziła z nagością?

Koniec zdjęć Rihanny na Instagramie! Do tej pory Rihanna chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego codziennego życia. Sęk w tym, że wiele fotek wrzucanych przez gwiazdę pokazywało spore fragmenty jej ciała. Piosenkarka nic nie robiła sobie z kolejnych ostrzeżeń serwisu. Po tym, jak wrzuciła serię zdjęć topless, administratorzy Instagramu skasowali jej profil!

Nie wiemy czy Rihanna specjalnie wywołała kolejny skandal czy też liczyła na to, że władze serwisu nie odważą się skasować jej profilu. Strona Rihanny była jednym z popularniejszych kont na Instagramie, jednak z powodu nagości i treści erotycznych, artystka była wielokrotnie ostrzegana przed grożącymi jej konsekwencjami.

W końcu stało się - konto Rihanny na Instagramie zostało skasowane! Nie wiemy gdzie teraz artystka będzie umieszczała swoje kuszące fotki, ale podejrzewamy, że szybko znajdzie sposób, by fani o niej nie zapomnieli.

Przeczytaj więcej o Rihannie >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 06.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...