szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny z jej siostrzenicą!

Tagi: rihanna, rihanna ciąża, rihanna dziecko

Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!

fot: Instagram

Rihanna do tej pory była skupiona wyłącznie na swojej karierze i kolejnych związkach, które niestety nie należały do udanych. Jednak ostatnio jej priorytety się zmieniły, a wszystko za sprawą nowonarodzonej siostrzenicy, która stała się oczkiem w głowie swojej cioci!

Kiedy wokalistka po raz pierwszy opublikowała na Instagramie zdjęcie z małą dziewczynką, wszyscy podejrzewali, że może to być jej córka. Sytuacja szybko się wyjaśniła i okazało się, że jest to siostrzenica piosenkarki, z którą ta uwielbia się fotografować.

Zobacz też Rihanna adoptowała dziecko? Pochwaliła się córką! >>>>

Bardzo prawdopodobne, że siostrzenica wokalistki rozbudzi w niej instynkt macierzyński i niebawem będziemy mogli oglądać tego typu zdjęcia z jej własnym dzieckiem! W galerii zobaczycie najnowsze zdjęcia Rihanny i jej siostrzenicy!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!poprzedni
nastepny
rihanna 2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 05.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również