szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Robert Kupisz oprowadza po rodzinnych Kielcach: Kupisz pokazuje swoje liceum oraz tańczy cza-czę!

Jak wyglądało liceum plastyczne Roberta Kupisza? Gdzie słynny projektant chodził na lekcję cza-czy? Robert Kupisz oprowadza nas po swoich rodzinnych Kielcach. Zobacz jak polski projektant wspomina swoją młodość!

Tagi: polscy projektanci, robert kupisz, robert kupisz bio

Robert Kupisz oprowadza o rodzinnych Kielcach: Kupisz pokazuje swoje liceum oraz tańczy cza-czę!

fot: Dzień Dobry TVN/x-news (print screen)

Robert Kupisz to jeden z najbardziej uznanych polskich projektantów i stylistów fryzur. Jego słynne bluzki z orzełkami są obiektem pożądania każdego fana mody. Ubrania Roberta Kupisza wybierają takie gwiazdy jak Anja Rubik czy Joanna Krupa, a Natalia Siwiec w pewien sposób zawdzięcza mu swoją szybką karierę! To właśnie t-shirt od Kupisza miała na sobie podczas meczu, po którym ogłoszono ją Miss Euro.

Robert Kupisz oprowadził reporterkę Dzień Dobry TVN po rodzinnych Kielcach. Możemy zobaczyć liceum plastyczne projektanta - pokazał m.in. sale, w których się uczył oraz... gotował kisiel! Młody Kupisz uczęszczał również na lekcje cza-czy. Swoje umiejętności zaprezentował widzom i przyznajcie sami - radzi sobie całkiem nieźle. Z czym projektant nie radził sobie dobrze? Okazuje się, że pewne szkolne przedmioty sprawiały mu sporo kłopotu:

Kiepski byłem z chemii i z fizyki, dziwię się, że w ogóle przechodziłem z klasy do klasy. - przyznał Robert Kupisz.

Zobacz jak Robert Kupisz wspomina rodzinne Kielce!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Zdjęcia: Dzień Dobry TVN/x-news (print screen)

Publikacja: 28.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?
Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza ...

Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza obok gwiazd pojawiły się również znane blogerki modowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć Macademian Girl, Maffashion czy Charlize Mystery. Zobaczcie jakie stylizacje wybrały na tę okazję ...