szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Lewandowski i Anna Stachurska w podróży poślubnej na Szeszelach

ROBERT LEWANDOWSKI bez koszulki w trakcie podróży poślubnej

Robert Lewandowski bez koszulki na rajskiej plaży! Głośny i drogi ślub już za nim, teraz czas na podróż poślubną. Lewy pochwalił się zdjęciem ze swojego miesiąca miodowego. Gdzie wyjechali Anna i Robert Lewandowscy?

Tagi: gdzie lewandowski wyjechał w podróź poślubną, lewandowski bez koszulki, miesiac miodowy lewandowskiego, robert lewandowski, seszele lewandowski, ślub lewandowskiego, ślub lewandowskiego zdjecia, zdjecia ze slubu lewandowskiego, zona lewandowskiego

ROBERT LEWANDOWSKI bez koszulki w trakcie podróży poślubnej

Robert Lewandowski w trakcie podróży poślubnej na Seszelach

fot: Facebook

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej był jednym z najgłośniejszych ślubów gwiazd 2013. Uroczystość, która kosztowała setki tysięcy złotych owiana jest sporą tajemnicą. Robert zabronił robienia zdjęć w trakcie ceremonii i wesela. Nie ma natomiast oporów, by pochwalić się zdjęciem z podróży poślubnej! Gdzie Lewandowscy wyjechali na miesiąc miodowy?

Zobacz: Ślub Roberta Lewandowskiego: suknia ślubna Anny Stachurskiej >>

Lewy nie zdradził, gdzie poleciał ze swoją świeżo upieczoną żoną. Niestety, Robert nie jest najwyraźniej specem od nowych technologii... Z metadanych zapisanych w zdjęciu, którym pochwalił się na Facebooku wynika, że zostało zrobione w Beau Vallon. Czyli na Seszelach. Najwyraźniej nie żałował pieniędzy zarówno na ślub jak i na podróż poślubną... Najtańsze wakacje na tych wyspach zaczynają się od 6 tysięcy złotych od osoby za hotel trzygwiazdkowy. Idziemy o zakład, że Robert zafundował sobie i żonie znacznie wyższy standard. Stać go na to!

Zobacz: Robert Lewandowski zarabia coraz więcej! >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również