szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Robert Lewandowski powie "tak" Annie Stachurskiej

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO już w lipcu 2013!

Robert Lewandowski weźmie ślub z Anną Stachurską już w lipcu! Lewy dotrzymał obietnicy, że w 2013 roku powie sakramentalne "tak" swojej dziewczynie. Ślub Lewandowskiego będzie widowiskową ceremonią. Piłkarz zamierza wydać na uroczystość 250 tysięcy złotych!

Tagi: anna stachurska, dziewczyna roberta lewandowskiego, kiedy robert lewandowski bierze ślub?, lewandowski robert, lewandowski ślub, lewandowski zdjęcia, robert lewandowski, robert lewandowski dziewczyna, robert lewandowski prywatnie, robert lewandowski wiki

ROBERT LEWANDOWSKI bierze ślub w lipcu 2013!

Robert Lewandowski i Anna Stachurska staną się małżeństwem w lipcu 2013

fot: WBF

Robert Lewandowski, najlepszy polski piłkarz bierze ślub! Jeden z najcenniejszych zawodników Borrusii Dortmund stanie na ślubnym kobiercu już w lipcu 2013. Jego żoną zostanie wieloletnia partnerka popularnego Lewego - Anna Stachurska.

Przygotowania do ślubu Lewandowskiego trwają już od wakacji 2012. To właśnie w 2012 roku Robert zaczął zapewniać, że wkrótce powie sakramentalne "tak". Zdaję sobie sprawę, że Ania przykuwa uwagę mężczyzn. Jednak wiem też, że zaufanie w związku to podstawa. W przyszłym roku planujemy ślub - powiedział w lipcu 2012 telewizji ZDF Robert.

Lewandowski i Stachurska nie kryją się ze swoim wielkim uczuciem. W specjalnym wywiadzie dla Pani, Robert nie szczędził czułych słów pod adresem Ani: Zadedykowałem jej wiele bramek, dowiaduje się o tym, gdy wysyłam w jej stronę buziaka. Ale wie też, że wszystkie pierwsze gole, które strzelam w nowym miejscu czy w rozgrywkach, dedykuję mojemu tacie, który zmarł, gdy miałem 16 lat. Tak postanowiłem dawno temu. Cieszę się, że Ania to rozumie.

Nic więc dziwnego, że na przygotowania do ślubu Robert Lewandowski poświęcił tak wiele czasu i... pieniędzy. Według najnowszych plotek, ceremonia ma pochłonąć ćwierć miliona złotych! Jednak Lewandowski o przypływ gotówki nie musi się obawiać. Po rewelacyjnym meczu Borrusii Dortmund z Realem Madryt, w którym strzelił 4 bramki, stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy Europy. W meczu rewanżowym nie poradził sobie już tak dobrze, jednak i tak nie milkną doniesienia o jego możliwych transferach za grube miliony euro.

Kolejny poważny sportowy sprawdzian Roberta Lewandowskiego podczas finału Ligi Mistrzów. 25 maja 2013 Borrusia Dortmund stanie do walki z Bayernem Monachium na Stadionie Wembley.

Zobacz: Kim jest Anna Stachurska, dziewczyna Roberta Lewandowskiego? >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 02.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również