szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Stachurska, narzeczona Roberta Lewandowskiego. Kim jest?

ŚLUB LEWANDOWSKIEGO: Kim jest Anna Stachurska, jego największa fanka?

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych europejskich strzelców. Gracz Borussi Dortmund, od niedawna znany również jako pogromca Realu Madryt, ma jedną, najwierniejszą fankę. Narzeczona Roberta, Anna Stachurska trzyma kciuki przed każdym meczem ukochanego. Kim jest Anna Stachurska, żona Roberta Lewandowskiego?

Tagi: kim jest anna stachurska, kim jest zona roberta lewandowskiego, lewandowski robert slub, robert lewandowski, slub lewandowskiego zdjecia, ślub lewandowskiego, zdjecia slub lewandowskiego, zona lewadnowskiego

ROBERT LEWANDOWSKI: co pokaże w meczu z Realem? Kim jest jego największa fanka, Anna Stachurska?

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

fot: WBF

Robert Lewandowski to obecnie najlepszy polski piłkarz i strzelec ligi europejskiej. Lewandowski, który strzelił 4 bramki w meczu Borussi z Realem Madryt ma kolejną szansę na zmiażdżenie przeciwnika. 30 kwietnia 2013 odbędzie się rewanżowy mecz Borussi Dortmund z Realem Madryt, który przesądzi o składzie finału Ligi Mistrzów. Robert, oprócz tysięcy wiernych kibiców, ma jednego, największego fana, a raczej fankę! Narzeczona Roberta Lewandowskiego będzie wspierać go na trybunach w kolejnym starciu gigantów. Kim jest Anna Stachurska?

Zobacz: Ślub Lewandowskiego bez Błaszczykowskiego i Piszczka!>>

Robert Lewandowski i Anna Stachurska poznali się na jednym ze sportowych obozów szkoleniowych. Robertowi, który grał wtedy w drugoligowym Zniczu, Ania od razu wpadła w oko. Podobno Lewandowski myślał, że atrakcyjna Ania Stachurska tańczy w balecie lub gra w tenisa ;) Nie mógł się jednak bardziej pomylić! Anna Stachurska to uznana zawodniczka karate i medalistka mistrzostw Europy. To Stachurska na początku znajomości zajmowała wyższą pozycję w sporcie, jednak po występach Roberta w Lechu Poznań i transferze do Borussi Dortmund, kariera Stachurskiej pozostała w cieniu.

Zobacz: Ślub Roberta Lewandowskiego: stać go na drogie wesele! >>

Anna Stachurska nie narzeka jednak na brak zainteresowania mediów. Sama przyznaje, że zdaje sobie sprawę iż piłka nożna cieszy się większą popularności niż karate, jednak spełnia się zawodowo i nie zamierza póki co rezygnować z kariery. Wspólnie z Robertem doskonale się dogadują, oboje są sportowcami i wspólnie wspierają się w treningach i utrzymaniu diety. Anna Stachurska gdy tylko może mieszka z Robertem w Dortmundzie i oboje wyznaczyli już datę ślubu! Kto wie co wydarzy się w przyszłym sezonie? Lewandowski, strzelec 4 bramek w meczu z Realem, jest podobno łakomym kąskiem dla wielu europejskich klubów!

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 30.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również