szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorski przegląd prasy kolorowej glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO, ANNA GUZIK ma problem z chłopięcą urodą! Oglądaj PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL

Robert Lewandowski ćwiczy gości na ślubie, Anna Guzik poprawia chłopięcą urodę, a Treliński i Herbuś milczą, ale Kusy i Suda wiedzą jak ich skłonić do mówienia. Poza tym panowie zdradzą na ilu weselach był Robert Kudelski! Rewelacje ze świata celebrytów i plotki o gwiazdach, w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl! Zobacz wideo

Tagi: Agnieszka Chylińska, celebryci, herbuś i treliński, kusy i suda plotki o gwiazdach, magazyn flesz, plotki o gwiazdach, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, robert lewandowski, slub roberta lewandowskiego, ślub lewandowskiego

ROBERT LEWANDOWSKI planuje ślub, a ANNA GUZIK ma problem z chłopięcą urodą! Oglądaj PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL

Kusy i Suda co tydzień komentują plotki o gwiazdach na glamki.pl

fot: Glamki.pl

Anna Guzik i jej niesamowita suknia ślubna, która potrafi nawet zmienić płeć, a także tajny związek Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego! Kusemu i Sudzie, wyśpiewają wszystko! Panowie wiedzą także, jakie tańce będą modne na weselu u Roberta Lewandowskiego. Tym razem zaglądamy do najnowszych numerów Flesza i Gali w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Tym razem nie odpuścili Kudelskiemu i Chylińskiej.

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu Glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 07.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również