szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Robert Pattinson po raz PIERWSZY komentuje rozstanie z Kristen Stewart! [WIDEO]

Kristen Stewart i Robert Pattinson byli zdecydowanie jedną z najbardziej znanych i obserwowanych par show biznesu. Romans aktorki z reżyserem Rupertem Sandersem doprowadził do rozpadu związku, a późniejsze powroty pary były prawdopodobnie jedynie zagraniem na poczet promocji ostatniej części sagi „Zmierzch".

Tagi: kristen stewart, robert pattinson

Robert Pattinson po raz PIERWSZY komentuje rozstanie z Kristen Stewart!

Robert Pattinson po raz PIERWSZY skomentował rozstanie z Kristen Stewart!

fot: BULLS

Czytaj także: KRISTEN STEWART wypłakuje się Taylor Swift. Nie może się podnieść po rozstaniu z PATTINSONEM

Fani trzymali kciuki za szczęśliwe zakończenie, jednak tych dwoje zadecydowało o definitywnym rozstaniu. Zdrada sprzed dwóch lat przyniosła poważne konsekwencje również dla Sandersa, który właśnie rozwiódł się z aktorką i modelką Liberty Ross. Sam Robert Pattison przerwał dwuletnie milczenie po rozstaniu z Kristen Stewart i wreszcie skomentował ich związek. Idol nastolatek, zirytowany ciągłymi pytaniami o zamierzchłe już dla niego czasy powiedział: „Zdarza się! Przecież tak się często dzieje, gdy jest się młodym, to jest normalne. I tak szczerze: kogo to w ogóle interesuje? Najtrudniejsze jest mówienie o rozstaniu, Ponieważ kiedy mówi się o innych ludziach, to można zranić ich w nieprzewidywalny sposób".

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Źródło: Agencja TVN/x-news

Autor: Agencja TVN/x-news

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Robert Pattinson w reklamie perfum Dior Homme. Mamy pierwsze zdjęcia!
Robert Pattinson w reklamie perfum Dior ...

Robert Pattinson jako nowa twarz zapachu Dior Homme! - ta wiadomość zelektryzowała jakiś czas temu fanki talentu (lub urody) aktora. Niestety, premiera reklamy odbędzie się dopiero we wrześniu 2013. Na pocieszenie mamy kilka ...