szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Roberto Cavalli dla Katy Perry! Cavalli zaprojektował kostiumy na nową trasę Perry

Katy Perry za kilka dni rusza w nową trasę koncertową. Kostiumy dla piosenkarki zaprojektował sam Roberto Cavalli. Zobacz, w czym Katy Perry zaśpiewa swoje największe hity!

Tagi: katy perry, roberto cavalli

Roberto Cavalli dla Katy Perry! Cavalli zaprojektował kostiumy na nową trasę Perry

Katy Perry rusza w nową trasę koncertową. Piosenkarka słynie z barwnych i oryginalnych stylizacji, a podczas Prismatic World Tour fani spodziewają się kolejnych widowisk pełnych efektów specjalnych i niesamowitych strojów Katy. Nie może być inaczej - przecież kostiumy dla Perry zaprojektował sam Roberto Cavalli!

Katy Perry podzieliła się z fanami rysunkami, które przesłał jej Roberto. Widzimy na nich krótkie spódniczki i sukienki oraz odsłaniające brzuch topy. Wszystko utrzymane w opalizujących, różowo-zielonych barwach - takich, jak plakat zapowiadający trasę koncertową Katy.

Przeczytaj więcej o Katy Perry >>>

Musimy przyznać, że stroje od Cavallego robią wrażenie! Nie możemy doczekać się już, by zobaczyć Katy w sukience z "pajęczym" dekoltem, zakończonej wymyślnymi frędzlami. Na szczęście rysunki przedstawiają postać, która naprawdę przypomina artystkę, (jak może pamiętacie projektanci lubią nadawać swoim postaciom nierealny wygląd), jesteśmy więc pewne, że Perry będzie wyglądała oszałamiająco.

Który z kostiumów Katy Perry podoba się wam najbardziej?

Autor: J.M.

Publikacja: 07.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również