szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Romans Piróga i Piaska. Piróg odniósł się do plotek o związku z Piaskiem!

Michał Piróg skomentował ostatnie doniesienia na temat potwierdzenia w jego biografii związku z Piaskiem. Komentarz tancerza jest dość zaskakujący. Czy Michał Piróg zaprzecza, że był z Andrzejem Piasecznym?

Tagi: andrzej piaseczny, michał piróg, związek michała piróga i piaska

Piróg potwierdza związek z Piaskiem!

Po tym jak Fakt ogłosił, że Michał Piróg potwierdził związek z Piaskiem informacja szybko stała się jedną z częściej komentowanych plotek. Dziennik oparł swoją publikację na biografii Michała Piróga, w której ten miał stwierdzić, że z Andrzejem Piasecznym łączyła go przed laty wielka miłość.

Internauci nie wydawali się wcale zdziwieni "sensacyjnym" newsem. Plotki o związku artystów krążą już od dawna, a fakt, że żaden z nich nigdy się do tego nie przyznał tylko podgrzewał atmosferę. Najbardziej zdziwiony wnioskami Faktu wydaje się być sam Michał Piróg.

Tancerz i juror tak skomentował całą sytuację na swoim profilu w portalu Facebook:

Ciekawe kiedy dojdą do tego że byłem w związku z Lennym Kravitzem … to niesamowite że można widzieć i rozumieć słowa na tyle sposobów… - napisał wyraźnie zaskoczony.

Andrzej "Piasek" Piaseczny na razie nie skomentował doniesień tabloidu.

Dowiedz się więcej o Michale Pirógu! >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 16.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piróg potwierdza związek z Piaskiem!
Piróg potwierdza związek z Piaskiem!

Michał Piróg w końcu potwierdził plotki! Wyznał, że tworzyli parę z Andrzejem Piaskiem Piasecznym. Mieliśmy się razem zestarzeć - powiedział o znanym piosenkarzu. Dowiedz się, co w swojej książce napisał Piróg o związku ...

MICHAŁ PIRÓG w sesji zdjęciowej dla pierwszego w Polsce gejowskiego magazynu Hole
MICHAŁ PIRÓG w sesji zdjęciowej dla ...

Michał Piróg wystąpił w sesji zdjęciowej dla pierwszego w Polsce gejowskiego magazynu Hole. Jego zdjęcia ukażą się w 10. numerze, a cała sesja nawiązuje do buddyzmu i filozofii ZEN. Michał Piróg pozował ...