szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rosie Huntington - Whiteley rozstała się ze Jasonem Stathamem

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY rzuciła JASONA STATHAMA! Koniec związku pięknej modelki

Rosie Huntington - Whiteley i Jason Statham rozstali się. Koniec związku jednej z najgorętszych par show biznesu. Gwiazdor kina akcji i aniołek Victoria's Secret nie wydali póki co oświadczenia w tej sprawie. Kto kogo rzucił?

Tagi: jason statham, rosie huntigton whiteley, Rosie Huntington-Whiteley, rozstanie huntington - whiteley, statham i huntigton - whiteley koniec związku

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY rzuciła JASONA STATHAMA! Koniec związku pięknej modelki

Rosie Huntington - Whiteley rozstała się z Jasonem Stathamem

fot: BULLS

Rosie Huntington - Whiteley rozstała się z gwiazdą kina akcji Jasonem Stathamem. Kto zerwał? Para nie wydała w tej sprawie oświadczenia, ale domysłów jest sporo?

Huntington - Whiteley i Statham byli jedną z najbardziej interesujących par show biznesu. Początkowo nie rzucali się w oczu i dość skrzętnie chronili swoją prywatność. Jednak sympatycy modowego i aktorskiego światka, podziwiali niejednokrotnie seksowną parę na rozmaitych imprezach. Statham pomógł nawet narzeczonej zaistnieć w filmie akcji Transproter 3, ale o tym udziale wszyscy zainteresowani woleliby raczej zapomnieć.

Dlaczego się rozstali? Glosy są podzielone - niektórzy mówią o niezdecydowaniu Stathama co do ślubu z aniołkiem Victoria's Secret, inni o sporej różnicy wieku między kochankami. Gdzie leży prawda? Póki co na pewno tzw. ścianki są uboższe o jedną zjawiskową parę.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...