szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kogo tym razem oczarował Ryan Gosling? Elle Fanning

RYAN GOSLING ma kolejną fankę: ELLE FANNING

Ryan Gosling nie może pędzić się od fanek. Do ich grona dołączyła 
14-letnia siostra Dakoty, Elle Fanning. Elle przyznała niedawno, że do dziś żałuje, że nie ukradła mu całusa, gdy nadarzyła się taka okazja!

Tagi: celebryci, elle fanning, kogo kocha ryan gosling, obsada 50 twarzy greya, romanse gwiazd, ryan gosling, ryan w 50 twarzy greya

RYAN GOSLING ma kolejną fankę: ELLE FANNING

Do grona fanek Ryana Goslinga dołączyła też Elle Fanning.

fot: BULLS

Elle Fanning poznała Ryana Goslinga 2 lata temu. Jak widać zrobił na niej ogromne wrażenie: Kocham Ryana. Gdy zobaczyłam go po raz pierwszy totalnie ześwirowałam. Czułam się jakby zaglądał prosto w moją duszę – mówi Elle. Co jej się w nim spodobało? Jest naprawdę wysoki. Wszyscy chłopcy w mojej klasie są ode mnie niżsi. Ryan patrzył na mnie z góry. To było dziwne, bo właściwie był to pierwszy raz….

Aktorka najbardziej żałuje, że stchórzyła i nie pocałowała go podczas pożegnania. Uścisnął moją dłoń i powiedział: > Bardzo było miło cię poznać<. Mogłam dać mu buziaka, ale zabrakło mi pewności siebie – zdradza Fanning.

Sam przystojniak ma spory dystans do zamieszania wokół swojej osoby. W kwestii swojej sławnej już umięśnionej sylwetki, mówi, że każdy może mieć taką sam. To wymaga po prostu wielu godzin ćwiczeń – wyznaje. Czy jest dumny z efektów ciężkiej pracy?

Właściwie to uważam, że chodzenie na siłownię jest bezsensowne. Pocisz się podnosząc cholernie ciężkie rzeczy tylko po to, by mieć mięśnie, które służą ci tylko do tego by… podnosić te same ciężkie rzeczy – mówi z właściwym sobie dystansem. – Mięśnie są trochę jak zwierzaki domowe, zasadniczo nie robią nic pożytecznego, ale musisz je karmić, dbać o nie, bo w przeciwnym razie znikną. Prawdę mówiąc czuję się trochę głupkowato ponieważ je mam – dodaje.

Cóż, miliony fanek są chyba innego zdania i chętnie zaopiekowałyby się tymi “zwierzątkami”;)!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Szał na punkcie Ryana Goslinga trwa! Zobacz gadżety z wizerunkiem Ryana Goslinga! [WIDEO]
Szał na punkcie Ryana Goslinga trwa! ...

Szał na punkcie Ryana Goslinga trwa! Fanki tego nieziemsko przystojnego aktora prześcigają się w pomysłach na wyrażenie swojej miłości do niego. Zobaczcie najdziwniejsze gadżety z wizerunkiem Ryana Goslinga!