szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Sara Mannei zdradza, czy Artur Boruc zna się na modzie? [WIDEO]

Czy piłkarz Artur Boruc interesuje się modą? Jego narzeczona - blogerka modowa Sara Mannei - zdradziła, że jej ukochany ma pojęcie o tym, jak się ubierać, a do tego chodzi z nią na zakupy!

Tagi: Artur Boruc, sara mannei, sara mannei artur boruc, sara mannei blogerka

Sara Mannei

Sara Mannei - uwielbiająca luksusową modę narzeczona Artura Boruca. Sara w białej stylizacji podkreślającej jej figurę i opaleniznę wyglądała bardzo seksownie i trochę, jakby na imprezę wpadła od niechcenia. Jeśli efekt był zamierzony - naszym zdaniem wypadł fajnie.

Sara Mannei, narzeczona Artura Boruca - jest blogerką modową. Wraz z siostrami Nadią i Ines prowadzi bloga SIN by Mannei, na którym siostry prezentują swoje stylizacje. Czy Sarze udało się zarazić Artura Boruca miłością do mody?

CZYTAJ TAKŻE: NARZECZONA ARTURA BORUCA - SARA MANNEI - JEST BLOGERKĄ MODOWĄ!

Okazuje się, że piłkarz ma pojęcie o tym, co należy nosić i co robić, by być trendy! Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że Boruc regularnie czyta bloga Sary, ucząc się od swojej ukochanej wyczucia i stylu. Co więcej, Boruc często wybiera się ze swoją ukochaną na zakupy, by doradzać jej, co powinna założyć. Sara Mannei zdradziła, że Artur zna się na modzie, a do tego lubi shopping!

A Wy zabieracie ukochanych na zakupy? :)

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: M.G.

Publikacja: 18.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również