szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sara May obrażona na Łukasza Jakóbiaka

SARA MAY przerwała wywiad w 20 M2 ŁUKASZA! Jest obrażona na Jakóbiaka [WIDEO]

Sara May nie wytrzymała w kawalerce Łukasza Jakóbiaka! Celebrytka obrażona na pytania prowadzącego wyszła z wywiadu w trakcie programu 20 m2 Łukasza! Zobacz wideo!

Tagi: 20 m łukasza, 20 m2 Łukasza, 20 m2 łukasza youtube, 20m2 łukasza, łukasz jakóbiak, m2 łukasza, sara may

SARA MAY przerwała wywiad w 20 M2 ŁUKASZA! Jest obrażona na Jakóbiaka [WIDEO]

Sara May wyszła w trakcie wywiadu z programu 20 m2 Łukasza

fot: youtube.com

Łukasz Jakóbiak, autor znanego z serwisu Youtube programu 20 m2 Łukasza doczekał się pierwszego wroga. Została nim śpiewająca blogerka Sara May. Sarze nie spodobały się pytania prowadzącego, który zasugerował, że May jedyne czym się zajmuje to obrażanie gwiazd...

May od początku rozmowy sprawiała wrażenie poirytowanej. Nerwowo zareagowała nawet na kurtuazyjne podziękowanie Łukasza za zgodę na udział w programie: Nie uważam, że musisz mi za to dziękować - odparowała celebrytka. Jednak do prawdziwego wybuchu złości doszło, kiedy prowadzący zaczął dopytywać May o jej krytykę pod adresem innych gwiazd. Jakóbiak spytał m.in. dlaczego skrytykowała m.in. Andrzeja Wajdę, i co według niej czuła Justyna Steczkowska, gdy nazwała ją dnem i pasztetem?  A czy musiałby mi ktoś coś zrobić? Już Ci powiedziałam, ze nie będziemy w tematy takie wnikać, bo to jest przeszłość, o której nie mam ochoty już rozmawiać – odpowiedziała celebrytka.

Ciśnienie podniosło Sarze także pytanie (bardzo ciekawe) o jej... największy przebój. Media nie interesowały się na początku tym, że tutaj jest nowa dziewczyna, debiutantka, która ma, tak jak powiedziałam, piękne piosenki, tylko interesowały je skandale - wybrnęła dyplomatycznie May. Miarka się jednak przebrała, kiedy Jakóbiak zasugerował, że jego gość znany jest wyłącznie z obrażania innych. Ja nie tylko obrażam ludzi. Jeżeli dla Ciebie pierwsze miejsce na liście MTV przez cztery miesiące piosenki „7 minut" nie jest dużym sukcesem, bez znajomości, bez niczego... - odpowiedziała May i opuściła program 20 m2 Łukasza.

Jak poinformował nas Łukasz Jakóbiak, rozmowa została nagrana w 2012 roku. Materiał został opublikowany w marcu 2013, kiedy trwa przerwa w nagrywaniu nowych odcinków.

Zobacz: Sara May przerywa wywiad w 20 m2 Łukasza:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 26.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również