szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Sceniczne kostiumy Beyonce zaprojektowane przez Versace: HIT czy KIT?

Beyonce zaprezentuje się w nowych kreacjach podczas swojej trasy koncertowej Mrs. Carter Show World Tour! Tym razem stroje gwiazdy zaprojektował dom mody Versace. Zobacz sceniczne kreacje Beyonce!

Tagi: BEYONCE, kostiumy Beyonce, Versace

Beyonce

fot: BULLS

Trasa koncertowa Beyonce Mrs. Carter Show World Tour to prawdziwe widowisko nie tylko dla fanów jej talentu i muzyki, ale także mody! Gwiazda prezentuje bowiem na scenie fantastyczne kreacje, które są tworzone przez światowe domy mody.

Przeczytaj więcej o Beyonce!

Stroje dla Beyonce projektowali już: Givenchy, Vrettos Vrettakos, David Koma, czy Ralph & Russo. Tym razem przyszła kolej na dom mody Versace, który zaprezentował właśnie projekty dwóch kreacji dla diwy. Stroje zostały wykonane z najlepszych materiałów i zostały ozdobione kryształami Swarovskiego.

Zobaczcie projekty. Podobają się Wam?

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.