szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!

Magdalena Mielcarz pojawiła się na okładce magazynu Viva de Luxe. Gwiazda w Polsce bywa rzadko, a jeszcze rzadziej pojawia się w kolorowych magazynach. Ostatnio było głośno o aktorce, która miała zostać prowadzącą polską edycję Projekt Runway. Tym razem możemy podziwiać piękną Polkę w seksownej sesji. Zobaczcie jak wypadła!

Tagi: Magdalena Mielcarz, magdalena mielcarz projekt runway, magdalena mielcarz viva, viva

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy

fot: mat. prasowe

Gwiazdą ekskluzywnego wydania magazynu Viva została Magdalena Mielcarz. O pięknej Polsce, która już od lat mieszka na stałe za granicą, mówi się zazwyczaj przy kolejnych projektach w jakich bierze udział. Modelka prowadziła już popularny talent show The Voice of Poland, a teraz pojawiły się plotki, że być może zostanie prowadzącą nowy program Projekt Runway.

Zobacz też --> STYLIZACJE GWIAZD: Rita Ora pokazała brzuch w zestawie Ashish. Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?

Aktualnie możemy zobaczyć Magdalenę Mielcarz w okładkowej sesji do ekskluzywnego wydania magazynu Viva. Aktorka zaprezentowała się w bardzo seksownym wydaniu, a jej poza już teraz jest szeroko komentowana. Oczywiście nie mogło zabraknąć też obszernego wywiadu, z którego dowiemy się między innymi o trudnych wyborach celebrytki, jej życiu w Los Angeles i planach na dalszą karierę.

Jak oceniacie sesję Magdaleny Mielcarz dla magazynu Viva de Luxe?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 09.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz ...

Kamil Stoch został gwiazdą najnowszej okładki Vivy! 26-letni złoty medalista opowiada w wywiadzie nie tylko o swojej karierze, ale też o swoim życiu prywatnym. Zobaczcie jak wypadł w swojej pierwszej sesji!

VIVA NAJPIĘKNIEJSI najprzystojniejsi mężczyźni gali!
VIVA NAJPIĘKNIEJSI najprzystojniejsi mężczyźni gali!

Viva Najpiękniejsi Krystian Wieczorek w niebieskim garniturze, Borys Szyc w szokującej stylizacji, nieogolony Michał Żebrowski, elegancki Mateusz Damięcki czy nonszalancki Robert Gonera? A może któryś z projektantów mody: Robert Kupisz, Marcin Paprocki ...