szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Seksowna Rihanna szykuje się na pokaz Diora

Rihanna pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z przygotowań do pokazu Diora. Okazuje się, że nad wyglądem pięknej Barbadoski pracuje cały sztab ludzi! Zobacz, jak wyglądają przygotowania gwiazdy światowego formatu do wielkiego wyjścia!

Tagi: Dior, rihanna, Rihanna Istagram

Seksowna Rihanna szykuje się na pokaz Diora

fot: Instagram Rihanna

Rihanna zawsze wygląda perfekcyjnie bez względu na to, gdzie się pojawia. Czy jest to elegancka gala, plaża, koncert czy może zwykłe wyjście na zakupy - wokalistka zawsze zachwyca swoim wyglądem i stylizacjami. Teraz już wiemy dlaczego!

Okazuje się, że wszelkie wyobrażenia o życiu gwiazdy światowego formatu, czyli sztab ludzi pracujący nad wizerunkiem, styliści, fryzjerzy i makijażyści pomagający danej gwieździe, są prawdziwe w przypadku Riri!

Przeczytaj więcej o Rihannie!

Wiemy to dzięki zdjęciom, które Rihanna opublikowała na Instagramie. Gwiazda przygotowywała się do pokazu Diora, a przy jej stylizacji, makijażu i fryzurze pracowało kilka osób!

Zobaczcie zdjęcia z przygotowań Riri do wielkiego wyjścia. Która z Was by tak chciała? ;)

poprzedni
nastepny
Rihanna
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram Rihanna

Publikacja: 08.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...